ŽMONIJOS ATSIRADIMAS

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
virgis
.
.
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 14:56

ŽMONIJOS ATSIRADIMAS

#1 Neperskaitytas pranešimas virgis » 31 Sau 2011, 16:08

atsibudimas.ucoz.com
Žmogus kaip gyvas organizmas, užima atitinkamą ekologinę nišą. Atsirasti jis gali tik tada kai tokia niša, atitinkanti jo išsivystymo poreikius, atsiranda žemės evoliucinio vystymosi eigoje. Prieš atsirandant evoliucinėje arenoje Homo Sapiens – šiuolaikiniam žmogui, šią ekologinę nišą, kuri jau buvo susiformavusi planetoje, užėminėjo kita humanoidų rūšis, antropologų vadinamas Neanderthal Man (neandartalietis), kuris gana gerai įsitaisė "šiame ekologiniame bute” per keletą šimtų tūkstančių metų trukusį įsisavinimą. Jie išstūmė iš šios ekologinės nišos visus kitus humanoidus ir karaliavo planetoje. Apgyveno visas klimatines juostas, bet per visus šimtus tūkstantmečius neatsirado naujų neandartaliečių rasių. Žemėje karaliavo vienintelė neandartaliečių rasė, padengta tankiu kailiu, kurio jie taip ir neatsikratė per visa tą laikotarpį. Kapliadantis tigras buvo vienintelis rimtesnis jų priešas, sudarantis šiek tiek rūpesčių. Neandartaliečiai ėdė ir savo gentainius. Taip jie ramiai karaliavo šimtus tūkstančių metų, kol maždaug prieš 40 tūkstančių nuo mūsų laikų (pagal antropologų duomenis), staiga neaišku iš kur, atsiranda šiuolaikinis žmogus ( tai turima omenį laikas, kai atsirado trys rasės, geltonoji, raudonoji, juodoji, nes mūsų protėviai baltoji rasė čia atsirado pieš maždaug 600 000 - 800 000 metų). Būtent toks visuose kontinentuose iškasamų šiuolaikinio žmogaus liekanų amžius. Atsirado visuose kontinentuose ir vienu metu, visiškai nuogi be kailio. Ortodoksinio mokslo nuomone, "visos rasės atsirado iš vienos juodosios", kai ši persikėlė į kitas geografines platumas, ko pasekoje įvyko pakitimai susiję su klimato pakitimais. Betgi šiuo metu vyksta atvirkščias procesas, rasės susimaišo tarpusavyje, vyksta jų suartėjimas, o naujų rasių neatsiranda.
Mes dabartiniai šios žemės žmonės, nesame šios planetos vietiniai gyventojai. Tai moksliškai įrodytas faktas, sukeliantis nuostabą, tik tiems kas iki tol visiškai nesidomėjo tuo klausymu. Mes esame aukšto išsivystymo lygio baltosios rasės žmonių, kolonizavusių šią planetą, prieš maždaug 600 000-800 000 metų palikuonis. Jie pavadino šią planetą Mitgard - žeme. Kad išsiaiškinti kokiu tikslu čia atsidūrė mūsų,aukšto išsivystymo lygio civilizacijos protėviai, reikia paaiškinti procesus, kurie vyksta mūsų visatoje.
Tamsiosios ir šviesiosios jėgos, gėris ir blogis - visa tai sąlyginai, gali pasakyti kai kurie ir iš dalies jie bus teisūs, bet tik iš dalies. Gėrio ir blogio supratimas yra ne absoliutus, o sąlyginis. Tik konkrečioje situacijoje jis tampa absoliučiu. Parazitizmą maitina tamsiosios jėgos, kūrybą šviesiosios. Pačioje gamtoje atsiranda parazitai - organizmai gyvenantys kitų sąskaita. Galima pagalvoti, kad parazitai ir parazitizmas yra natūralus gamtinis reiškinys ir tai bus visiškai neteisinga. Bet kuris parazitas organizme ar visuomenėje, išsiurbęs iš jo visas gyvybės sultis, arba miršta su tuo donoru kartu, arba susiranda sau naują donorą. Taip ar kitaip bet kuris parazitas savyje neša chaosą, naikinimą, tuo nešdamas neigiamą vystymosi evoliuciją. Skirtingai nuo gamtinių parazitų, kurie gali nešti ir teigiamą evoliuciją, naikindami silpnus genetinius vienetus ir tuo padėdami evoliucijai išrinkti tik stipriausius atstovus, kas yra svarbu. Socialiniai parazitai atvirkščiai, naikina stipriausius socialinio organizmo elementus, neša su savimi evoliucinę mirtį. Tamsiosios jėgos mūsų visatoje ir yra tie socialiniai parazitai.
Karas tarp parazitų ir šviesos jėgų vyksta visada ir to pasekoje, mūsų visatoje gyvybė buvo sunaikinta jau du kartus, dabar trečias kartas kai gyvybė egzistuoja. Todėl šviesiosios jėgos nebenori, kad taip įvyktų dar kartą. Jie nusprendė sukurti tokius žmones, su tokiomis savybėmis, kurie sugebės galutinai nugalėti parazitus. Sukurti žmones sugebėsiančius nukeliauti į tolimas, kitas visatas, ko negalėjo jie, protėviai dėl ribotų galimybių (skraidančių lėkščių galimybės ribotos pilotų kiekiu, ne daugiau 6, nes visų pilotų mintys turi dirbti rezonanse, nepasiekus to, kyla avarijų grėsmė, todėl yra riba, negali pasiekti tolimų visatų). Vienas iš tokių tarpgalaktinių laivų avarijų pavyzdžių, "Tunguskos meteoritas".
Šviesos jėgos sudarė Mitgard žemėje tokias išorines sąlygas, kurių neturėjo dar niekas ir niekada tam, kad žmonės galėtų sparčiai judėti sielos vystymosi auksiniu visatos keliu. Pasiekus atitinkamą vystymosi lygį, paruoštiems žmonėms atsiveria galimybės, veikti kosminę realybe, įvykius ir objektus, materiją, galimybę įgauti pranašumą , kovoje su parazitais. Techninis šios problemos sprendimas buvo neįmanomas, nes parazitai anksčiau ar vėliau visus techninius pasiekimus pasisavina ir panaudoja juos prieš tuos pačius jų kūrėjus. Reikėjo sprendimo genetiniam lygmenyje, kurio negalima būtų nukopijuoti ar pavogti. Tam tikslui mūsų protėviai atsiuntė į Mitgard žemę 4 sąjungininkės baltų žmonių rases: Darijai pilkų akių iš Mažųjų Grįžulo ratų žvaigždyno, Harijai žalių akių iš Oriono žvaigždyno, Sviatarusai mėlynų akių iš Didžiųjų Grįžulo ratų žvaigždyno, Rasenai rudų akių iš Beta-Liūto žvaigždyno. Akių spalva atitinka saulės, kurios šviečia tose planetose spalvą. Patalpino Mitgard žemėje energiją skleidžiantį gyvybės šaltinį (kompiuterį), kad mes greičiau galėtume vystytis ir genetiškai susimaišę, tarp keturių baltų arijų (senovės graikų kalboj, reiškia baltasis) rasių, įgautume naujų savybių, kurių neturėjo jie (protėviai atsiuntę mus čia, šiam eksperimentui). Šiame eksperimente sutiko dalyvauti 4-ios baltų žmonių rasės savanoriškai. Tai buvo ne bet kas norintis, o tik tie kurie buvo pasiekę aukščiausią išsivystymo lygį, kūrėjo lygį. Patys geriausi savo civilizacijų atstovai, dėl tolimesnio savo sielos vystymosi, mūsų visatos (įsidėmėkit VISATOS, o ne galaktikos) auksiniu šviesos keliu. Tokia didelė yra mūsų planetos ir mūsų svarba.
Šiam "didžiajam" šviesos jėgų planui įvykdyti reikėjo paruošti vietą. Taip visatoje atsirado mūsų saulės sistema, o tiksliau buvo dirbtinai pertvarkyta, kad mums čia būtų kuo palankiausios sąlygos siekti savo tikslų. Šiuolaikiniai astrologiniai tyrimai, tai patvirtina. Paskutinių tyrinėjimų metu buvo pastebėta, kad iš 168 artimiausių mums žvaigždžių sistemų, artimiausia orbita aplink savo sistemos saule, skrieja didžiausia planeta, o mažiausia toliausiai, tai yra visiškai atvirkščiai nei mūsų saulės sistemoj
Orbitos visų jų planetų elipsės formos (saulės sistemos planetų artimas apskritimui, )mėnulio sukimosi apie savo ašį periodas sutampa su sukimosi jos,apie žemę periodu, todėl matome tik vieną mėnulio pusę ir t.t.
Baltosios rasės kolonija buvo sukurta šiauriniame kontinente, kuriame nebuvo tikrųjų Mitgard žemės aborigenų, "neandartaliečių"( kartais sutinkami kalnuose ir dabar vadinami sniego žmonės). Dar ilgai po šios kolonijos atsiradimo, persikėlėliai nesikišo į šios planetos ekologinę sistemą, gyvendami tik šiauriniame kontinente, kuris buvo atskirtas nuo kitų jūromis ir vandenynais. Naują tėvynę pavadino Darija - dar, dovana. ( dabar ten šiaurės ašigalis)
Dažnai įvairiuose šaltiniuose ši žemė vadinama - Giperborėja, pusiau dievų žemė. Tuo metu šiame kontinente buvo labai švelnus ir šiltas klimatas. Persikėlėlių pastatyti miestai buvo puikūs ir grandioziniai savo išmatavimais. Virš vandenyno likusiose salose dabar randama didžiulių blokų ir kolonų, kurie liudija apie tų laikų didingus statinius. Persikėlėliai keliavo į kitas planetas ir galaktikas vaitmanų, vaitmarų pagalba (taip mūsų protėviai vadimo tarpplanetinius, tarpgalaktinius kosminius laivus, viena vaitmara motininis, tarpgalaktinis laivas, galėjo nešti iki 144 vaitmanų ). Jos skyrėsi ir greičiu, erdvės sulenkimas, didžiųjų vaitmarų pagalba, būdavo naudojamas tik, kai reikėdavo atlikti tolimus tarpgalaktinius šuolius. Tokiems dideliems laivams pakilti, reikėjo ir atitinkamų kosmodromų. Vienas iš tokių, aptiktas pietų Urale, į vakarus nuo kalnuoto masyvo. Jo plotis įspūdingas ir sudaro 27 404 kvadratinius kilometrus.
Vaitmanos daugiau būdavo naudojamos skrydžiams tarp atskirų planetų, nes jos galėdavo lengvai įeiti į planetų atmosferas ir lengvai nusileisti jų paviršiuje.Veikė žvaigždžių vartai. Tai įrenginiai, sulenkiantys erdvę (keičiantys išmatavimą) tokiu būdu, kad du erdvės taškai, atstumai tarp kurių siekia milijonus, o kartais ir milijardus šviesmečių, susijungia į vieną tašką.
Mitgardas buvo savotiška sankirta kelionių į kitas galaktikas. Kolonijos technika, neturėjo poveikio planetos ekologijos harmonijai. Paros ilgumas buvo visai kitoks, nes kiekvienas palydovas darė įtaką Mitgard sukimosi apie savo ašį greičiui, o jų buvo trys.
Daugiau nei pusę milijono amžiaus, šviesieji herarchai saugojo mūsų protėvius nuo parazitų įtakos. Stengėsi, kad mes net nepapultume į jų veiklos sferą. Bet galų gale ši paslaptis buvo atskleista ir Mitgard žemė tapo savotiška "fronto linija", tarp šviesos jėgų ir parazitinių, tamsos. Parazitai bandė užgrobti Mitgard žemę, kad patys galėtų pasinaudoti sielos vystymosi auksiniu keliu ir gauti pranašumą, kaip jie tikėjosi prieš visus likusius visatos gyventojus. Bet čia jų laukė nusivylimas, nes šis kelias galėjo suaktyvinti ir išryškinti gyvų organizmų savybes, kurie jau yra genetiškai susiformavę, tai yra jau turi šias savybes, bet jei jų neturi kaip parazitai, tai ir išryškinti nėra ką. Tamsiosios jėgos galėjo lengvai sunaikinti mūsų planetą, kaip jie darė su kitomis planetomis mūsų visatoje, bet jie norėjo ją užgrobti ir pasinaudoti, pasinaudoti svetimomis rankomis sukurtomis gėrybėmis. Po daugkartinių ilgų ir nesėkmingų tiesioginių atakų, jie pakeitė taktiką, suprasdami kad musų saulės sistemoje sukurtas unikalus kompleksas iš kelių gyvenamų planetų ir kelių planetų palydovų, skriejančių aplink jas. Tai ne tik Mitgard žemė, bet ir Marsas, Dėja dar vadinama Fajatonu. Dabar jau ne paslaptis, kad Marse kažkada buvo gyvenama. Apie tai visiškai atvirai pradėjo šnekėti šiuolaikiniai mokslininkai ir masinės informacijos priemonės. Tarp Marso ir Jupiterio yra asteroidų sluoksnis, tai yra kažkada gyvenamos planetos Dėjos liekanos, kuriomis išvis nesidomi šiuolaikinis mokslas.
Mitgard žemė turėjo tris palydovus: Lėlia- apskriejimo periodas 7 paros; Fata- apskriejimo periodas 13 parų; Mėnuo- apskriejimo periodas 29,5 paros.
Visa tai rodo apie erdvinės įrangos oazės, kuri yra mūsų saulės sistema, didžiulę reikšmę. Mūsų protėviai panaudojo tiek resursų ir jėgų, kad mums net sunku įsivaizduoti pačiose drąsiausiose savo fantazijose. Paskutiniu metu, į masines informacijos priemones, prasiskverbia vis daugiau informacijos, kad likęs vienintelis mūsų planetos palydovas Mėnuo turi dirbtiną kilmę. Tam akivaizdus patvirtinimas yra meteoritų krateriai. Pasirodo nepriklausomai nuo meteorito dydžio, o tuo pačiu ir kraterio skersmens, visų jų gylis yra vienodas. Visiškai ne toks, koks turi būti įsirėžus visu greičiu kosminiam kūnui. Toks vienodai "keistas" kraterių gylis, gali būti paaiškinamas tik tuo, kad meteoritai, trenkdamiesi į mėnulio paviršių, viename gylyje susiduria su neįtikėtinai tvirta medžiaga, kuri negali būti gamtinės kilmės. Atgabentų iš Mėnulio pavyzdžių tyrinėjimas, irgi davė neįtikėtinų rezultatų, pagal kuriuos mėnulis senesnis už saulės sistemą 4 milijardais metų. Radijo bangų, atsispindėjusių nuo mėnulio, nagrinėjimas irgi patvirtina tai kad mėnulis yra dirbtinis kūnas, nes jis yra tuščiaviduris, remiantis tais radijo bangų stebėjimais.
Kam Mitgard žemei reikėjo trijų palydovų? Tai nebuvo padaryta šiaip sau dėl grožio. Tai didžiulis techninis uždavinys, nepriekaištingai įvykdytas. Kiekvieno palydovo egzistavimas darė poveikį žemės sukimosi greičiui, gravitacinių bangų dinamikai, planetos apšvietimui, planetos vidinių procesų stabilumui ir dar daug kam, apie ką šiandien mes net neįtariame. Bet svarbiausia, visi šie palydovai, veikė Mitgard žemės gyventojus. Svarbiausia ne tai, kad jie turėjo įtakos žemės paros ilgumui, kas irgi buvo svarbu, sielos evoliuciniame vystymesi, bet ir tai , kad planetų ir jų palydovų sistema, sudaro savotišką gravitacinę anomaliją, kuri saugojo žmoniją nuo neigiamo išorinio poveikio, ar kiek įmanoma jį sumažindavo. Jis periodiškai atsiranda saulės sistemos planetoms, kartu su galaktika judant visatoje per įvairias zonas. Visa tai turėjo didelės įtakos ir tam, kad parazitams ilgą laiką nesisekė įgyvendinti savo tikslų.
Tamsieji supratę kad taip paprastai mūsų žemės neužgrobsi ir kokią reikšmę turi visa planetų ir palydovų sistema, šios oazės stabilumui erdvėje, pakeitė taktiką. Jie pradėjo naikinti šią sistemą žingsnis po žingsnio. Marso ir Dėjos planetos buvo tolimesnėse orbitose, todėl buvo naudojamos kaip apsauginės Mitgard žemei. Jos pirmos ir buvo sunaikintos, Marsas prarado atmosferą( susprogdinus Dėja, nuo smūgio bangos, vienu šūviu du zuikiai), o tuo pačiu ir gyvybės egzistavimą. Iš Dėjos liko tik asteroidų sluoksnis saulės sistemoje. Po to ėmėsi Mitgard žemės. Prieš 113 000 metų, tam jie artimiausiame žemės palydove Lėlėje įtaisė savo karines bazes ir ruošėsi užpuolimui. Parazitų planas buvo gana paprastas arba jie užgrobs mūsų žemę, arba palydovas, kuriame įkūrė bazes, bus sunaikintas ar sugadintas, o tai savo ruoštu išves iš stabilios būsenos visą planetinę apsaugos sistemą. Taip ir atsitiko. Šviesiosioms jėgoms reikėjo veikti greitai. Šviesusis herarchas arba vadinamas dievas (mūsų protėvis, pasiekęs kūrėjo lygį) Perkūnas minties jėgos pagalba, susprogdino palydovą Lėlią (nes nebuvo galima daugiau laukti, reikėjo veikti greitai, o kito sprendimo nebuvo, apie tai rasite vedose, "Perūno santijos"), kurios dalys nukrito ant žemės. Lęlia buvo stambus kosminis objektas, todėl jos sunaikinimas turėjo įtakos ir Mitgard žemei. Nors Perkūnas turėjo gana aukštą sugebėjimo lygį, bet vis dėlto jis buvo ribotas. Jis negalėjo sustabdyti žalingų pasekmių, kurios atsirado po palydovo susprogdinimo. Tai tik patvirtinimas, kad jis irgi yra žmogus su ribotomis galimybėmis, nors ir labai didelėmis. Tas kas nesudegė atmosferos sluoksniuose, nukrito degančių asteroidų ir įkaitusių akmenų lietumi. Nukritusių palydovo dalių masė buvo tokia didelė, kad žemėje sukėlė planetinę katastrofą. Nors civilizacijos lygis žmonijos buvo gana aukštas, žuvo daug žmonių. Pajudėjo tektoniniai sluoksniai, kurie iššaukė cunami bangas.To pasekoje Darijos žemynas paskendo ir atšalo klimatas. Dalis arijų išsigelbėjo pakilę virš žemės vaitmaromis, vaitmanomis (tarpplanetiniai, tarpgalaktiniai laivai),dalis išsigelbėjo iškeliaudami pro tarpplanetinius vartus (žvaigždžių vartus), kuriu tada žemėje buvo.
Po Lėlios sunaikinimo arijai grįžę gyventi ir likę žemėje, buvo priversti ieškoti kitų gyvenamų vietų, dėl klimato kaitos ir nuskendus Darijai. Jie po truputį užpildė iš pradžių Sibirą (tada vadinosi Asija, asų žemė, nuo to kilo ir Azijos pavadinimas,)
Bet parazitai neatsisakė savo siekių, pasinaudoti eksperimento rezultatais. Tam tikslui jie pakeitė taktiką dar kartą. Parazitų tikslas tapo, kaip nors susilpninti mūsų sugebėjimus, tam panaudojant arijų rasės (aukšto išsivystymo lygio tada) susimaišymą su žemesnio išsivystymo lygio, bet genetiškai artimais ir galinčiais santykiauti žmonėmis. Tam tikslui žemėje atsirado negrai, indėnai ir geltonieji.Tai rasės, kurios buvo evakuotos iš parazitų sunaikintų planetų. Parazitai sunaikino jas neatsitiktinai, o žinodami šviesos jėgų būda išgelbėti visus gyvus, ir kad jie bus evakuoti į Mitgard žemę, nes kito pasirinkimo nebuvo. Evakuacija įvyko. Žmonės buvo apgyvendinami tuo metu neužimtose žemės teritorijose, kurios buvo izoliuotos vandens barjerais ar kalnais ir atitiko tas sąlygas, kuriose ir gyveno evakuotieji (Afrikos žemynas, tamsiaodžiai, sala netoli Amerikos žemyno vėliau pavadinta Atlantida raudonodžiai, Amerikos žemynas, Europos pietuose Azijoj, geltonodžiai, o už Himalajų kalnų tamsiaodžiai, nes jų buvo daugiausia, kaip nekeista, netilpo į vieną žemyną ir tai galvoju irgi neatsitiktinai).Vėliau arijai apgyveno visą Euraziją.
Arijams apgyvenus euraziją, daugiau plėstis nebuvo galimybės. Afrika buvo užimta, ten gyveno negrai, rytuose geltonodžiai, raudonodžiai Amerikoj ir kai kuriose Ameriką supančiose salose, kas turėjo svarbią reikšmę ateityje. Po kiek laiko mūsų protėvių, vienos iš genčių vadovas, vardu Antas su savo žmonėmis vaitmanų, vaitmarų pagalba, persikėlė gyventi į salą, netoli Amerikos krantų, kur buvo gana geras klimatas (dabar ten Bermudų trikampis,). Tuo pačiu, dalis baltosios rasės žmonių ištrūko iš Urų (arijų mokytojų ir auklėtojų, pasiustų baltūjų herarhų) priežiūros, sukūrė savas 'taisykles", kurios nukrypo nuo mūsų protėvių sielos vystymosi auksinio kelio.
Tai buvo lemtingas žingsnis, kurio siekė parazitai. Arijų - aukšto išsivystymo lygio civilizacijos atstovų susitikimas, su žemesnio išsivystymo lygio, mažesnio evoliucinio skaičiaus civilizacijos atstovais - raudonodžiais. Evoliucinių skaičių skirtumas, tarp arijų rasės ir raudonodžių, sudarė sąlygas susiformuoti evoliuciniams iškraipymas. Raudonodžiai pradėjo dievinti viską sugebančius arijus (Antlantus). Antlantidoje vyko nepageidaujami civilizacijos vystymosi procesai. Kai kuriems Antlantų vadams patiko dievų rolė. Jie pamažu sukūrė savo imperiją, kuri apėmė šiaurinės Amerikos, centrinės ir pietinės dalis (raudonodžiai tapo jų vergais). Šiose teritorijose rasta nemažai skulptūrų, kurios vaizduoja Atlantus, daug statinių liekanų, liudijančių apie aukšto civilizacijos lygio buvimą praeityje, Puma-Punku ,Mačiu-Pikčiu, Saksaiumanas ir tt. . Kaip ir Baalbeko komplekse taip ir čia, matosi, techninis akmenų apdirbimas, preciziškas tikslumas, aukšto išsivystymo lygio civilizacijos pėdsakai.
Atlantų vadai pradėjo galvoti apie pasaulinį viešpatavimą, tai yra kariauti prieš savus arijus likusius Europoj. Parazitai manipuliavo Atlantų vadais. Jiems buvo įteigta, kad pagrindiniais jų priešais dabar tapo arijų rasės, likusios gyventi Europoj, kurios nepripažino vergovės ir niekam neleistų jos įvesti.
Tam tikslui Atlantai įkūrė antrame palydove (žemės) Fatoje savo karines bazes ir kai jie nusprendė kad yra pasiruošę, panaudojo jėgos kristalą, atominį ir termobraduolinį ginklą, ko pasekoje įvyko termobranduolinis karas. Fata buvo susprogdinta, herarho Nijo (Neptūno), kuris globojo Atlantus. Visas vanduo, kuris buvo palydove , taip pat jo gabalai nukrito į žemę.Tai įvyko prieš 13 000 metų. Kadangi Fatos apskriejimo kryptis, buvo priešinga žemės sukimuisi apie savo ašį, krentančių dalių jėga tapo dvigubai galingesnė. Žemės ašis pasviro. Žemėje cunami kelis kartus ją apiplovė, paskendo didžioji dalis sausumos. Termobranduolinės reakcijos dėka kilo žemės lustu, tektoninių sluoksnių judesiai, drebėjimai, išsilydė dalis žemės paviršiaus (yra tą patvirtinančios nuotraukos,).
Atlantida aišku irgi nuskendo. Nuo pelenų, kilusių iš vulkanų kraterių, saulė negalėjo prasiskverbti iki žemės paviršiaus, prasidėjo ledynmetis. Žmonijos civilizacija buvo atmesta į akmens amžių. Liko tik žinių saugotojai, o žmonių suprantančių fizikinius reiškinius, beveik nebeliko. Viską reikėjo pradėti iš naujo. Šviesieji hierarchai nežinojo, kas gali įvykti, susitikus dviems skirtingo evoliucinio vystymosi skaičiaus civilizacijoms, neturėjo patirties, nes matyt iki tol to niekada nėra buvę mūsų visatoje. Iš to, jie padarė teisingas išvadas ir suprato, kad ateityje šios skirtingo lygio civilizacijos, vėl gali susidurti. Jie nusprendė pakelti atsilikusių civilizacijų evoliucijos skaičių, pagreitinti jų vystymąsi tam, kad susitikus su baltosiomis rasėmis, skirtumas būtų kuo mažesnis ir išvengti nepageidaujamų vystymosi reiškinių.
Tam tikslui jie pradėjo šių civilizacijų mokymą, pasiusdami savo mokytojus. Devyni buvę Atlantidos herarhai, atėmus iš jų valdžios simbolius, buvo ištremti į šiaurinę Afrikos dalį, tamsiaodžių civilizacijos mokymui, ten įkūrė Egipto imperiją. Keturi likę iš 13 Atlantidos herarhų buvo sunaikinti, už savo veiklos pasekmes (tai patvirtina ir senose indėnų sakmėse, apie 13 baltųjų dievų ir 4-rių iš jų žūtį). Apie baltuosius faraonus, istorikai žino iš nespėtos sunaikinti istorinės medžiagos, saugomos įvairiuose pasaulio muziejuose. Kairo muziejaus ekspozicijoje yra ketvirtos faraonų dinastijos ir jų žmonų skulptūros, kurios patvirtina, kad jie buvo baltosios rasės žmonės.
Visi vaizduojami šviesios odos ir mėlynų akių, daugumas šviesių plaukų. Pirmosios keturios faraonų kartos buvo baltieji, tai įrodyta istoriniuose šaltinuose ir patvirtinama vedose. Jie pastatė Gyzos piramidžių kompleksą, mokė tamsiaodžius žemdirbystės, gyvulininkystės, architektūros.
Egipto piramidės buvo techniniai įrenginiai, skirti energijos srautų valdymui. Piramidės kraštinės kyla lygiai 52 laipsnių kampu, paviršius buvo padengtas lygiai apdirbtais šešiakampiais ir atspindėjo šviesą, tūkstančius kilometrų (dar dalis likusi ant viršūnės).
Piramidžių viršūnėje buvo jėgos kristalai, tuneliai viduje yra siauri ir žemi, išdėstyti 26 laipsnių kampu, skirti ne žmonėms o šviesos srautams perduoti. Piramidės viduje randami druskos kristalai leidžia nuspėti, kad tai buvo optinis-banginis, teragercinis generatorius ir spinduliuotės rezonansinis moduliatorius, pagal dažnį.
Galingų lazerių gamybai, dabar irgi naudojami valgomosios druskos mono kristalai, kurie atlaiko srautus, o stiklinės linzės ne, nes išsilydo. Teragerciniu spinduliavimu pradėta domėtis neseniai, nors apie tai jau senai žinojo mūsų protėviai. Tam įrodymas trys didžiosios piramidės ir jų konstrukcija. Bet vėlgi baltieji mokytojai (buvę Atlantų vadai) nepasimokė, iš buvusių klaidų, vėl įkūrė vergovinę Egipto imperiją, skirtumas tik tas, kad dabar vietoj raudonodžių, vergais tapo juodaodžiai. Žinios, kuriomis jie tada valdė, buvo perduodamos iš kartos į kartą, tik baltųjų valdančiajai kastai, jas saugojo žynių kasta. Tai stabdė bendrą imperijos vystymąsi, kas galų gale privedė prie jos žūties.
Juos nustūmė giksosai (arijų išvarytieji iš Dravidijos magai ir žyniai).Tuo labiau kad pirmiausia, ką darė užkariautojai, naikino inžinierinius statinius (nuimtas jėgos kristalas, sunaikinta vidinė piramidės optinė įranga), naikinamos žinių saugojimo vietos, bibliotekos. Viso to patvirtinimą galite rasti istoriniuose aprašuose, apie ten vykusius karus. Tai ką darė nubaustieji Atlantų herarhai Egipte yra aišku, o kas tuo metu vyko pas geltonodžius.
Jėzuitų misionierius Martinas, savo knygoje "Kinijos istorija", aprašo vieną iš sakmių, kurioje pasakojama apie vykusią planetinę katastrofą:
Žemės atrama sugriuvo. Žemė buvo sudrebinta iki pat pagrindo. Dangus pradėjo kristi į šiaurę. Saulė, mėnulis ir žvaigždės pakeitė savo judėjimo kelią, saulė aptemo ir t.t.....
Tai tiksliai aprašoma katastrofa ir jos pasekmės žemėje prieš maždaug 13 000 metų, kai žemės ašis pasviro 23 laipsniais, dėl pelenų kiekio atmosferoj, saulės spinduliai sunkiai skverbėsi pro juos ir t.t. Šis tekstas aprašo planetinę katastrofą, kaip ir arijų vedos pagal pastebėtus įvykius, bet yra ir skirtumų, nes senovės kiniečiai nesuprato katastrofos priežasčių, skirtingai nuo Arijų. O tai patvirtina, kad tuo metu geltonodžių civilizacijos lygis atitiko, tik jaunos civilizacijos, kuri neturėjo supratimo apie vykstančius reiškinius Mitgard žemėje. Arijų vedose šis įvykis aprašomas, iš kosminio lygio civilizacijos pozicijos, kur paaiškinama šių faktų priežastis.
Kaip tik tuo metu ir vykdė savo paslaptingą veiklą, kaip galvoja Kinijos tyrinėtojai, "Dangaus sūnūs". Iš senovės tekstų matosi, kad taip vadinami "Dangaus sūnūs" tyrinėjo katastrofos pasekmes. Senovės Kinijoje atsirado legenda apie baltąjį dievą "Chuan-Di"ir kad jis atvyko kartu su kitais "Dangaus sūnumis"po planetarinės katastrofos iš Siu-Aju-Juan (Alfa žvaigždyno 83,6 šviesmečiai nuo žemės). Jei tikėti senovės kronikai, tai jie išmokė kiniečius ne tik žemdirbystės ir gyvulininkystės, bet ir statyti dirbtinus gynybinius statinius, stebėti žvaigždes. Tai reiškia, kad šviesieji herarhai vykdė ir geltonodžių mokymą. Toks evoliucinio vystymosi pagreitintas skaičiaus pakėlimas pirmiausia vyko tose vietose, kur greičiausiai galėjo įvykti civilizacijų susitikimas.
Pagal Inkų tikėjimą, visas žinias ir amatus inkų indėnams davė baltasis, barzdotas, mėlynos spalvos akių dievas "Virakočia". Kaip ir daugelis indėnų genčių, inkai jį laikė baltuoju dievu atkeliavusiu iš už vandenyno, tekančios saulės pusės. Nė vienoje legendoje nesakoma, kad jis sukūrė žemę ir žmones. Minima tik tai, kad jis davė gentims įstatymą (tiesa labai panašų į 10 dievo įsakymų), žinias ir amatus, o po to paliko juos, pažadėjęs sugrįžti. Inkų Virakočia, Majų Quceakolkojatlis - vienas ir tas pats baltasis "dievas", kuris skaitėsi, vienų ir kitų, pirmuoju imperatoriumi. Prie jo buvo nustatytos bendrosios moralės normos, įstatymas, vystėsi amatai, žemdirbystė, menas. Bet pagal tas pačias legendas, jis pats pažeidė savo sukurtus įstatymus ir susigėdęs išvyko ten, iš kur ir atvyko.
Aišku, kad paskui baltąjį dievą, indėnai irgi pradėjo pažeidinėti įstatymus, grįžo prie žmonių aukojimo, karo dievui. Ką davė Virakočia - tai žinias, mokėjimą apdirbti žemę, moralę, įstatymus, po to paliko savo mokinius. Į rytus nuo Amerikos žemyno yra Afrikos ir Eurazijos žemynai, kur gyveno baltosios rasės žmonės.
Visa tai buvo daroma tik su vienu tikslu, kad pagreitinti atsilikusių civilizacijų evoliucinio skaičius augimą. Tai reikalinga tam, kad kai šios civilizacijos neišvengiamai susitiks, tas skirtumas būtų kuo mažesnis ir neįvyktų evoliuciniai nukrypimai, kuriais galėjo pasinaudoti tamsiosios jėgos, kosminiai parazitai. Tokie buvo tikslai, o kas iš to išėjo, matote patys.
Tai buvo antroji šviesos herarchų klaida. Pirmoji buvo, kai jie patalpino žemesnio evoliucinio vystymosi civilizacija Mitgard žemėje. Paaiškinsiu kodėl įvyko antroji klaida.
Evoliucijos skaičius kaupiamas iš kartos į kartą, per milijoną, ar net milijardą metų. Žinios kaupiamos palaipsniui, vėlgi iš kartos į kartą užtvirtinamos ir genetiniame lygmenyje, kas padėjo pakeisti pasaulėžiūrą,dvasingumo atsiradimui ir užtvirtinimui genetikos lygmenį. Sukauptos civilizacijos žinios, kokybiškai keičia ir patį tų žinių nešiotoją. Kokybiniai pasikeitimai kaupėsi palaipsniui, kaip genetikos lygmenį, taip ir sielos lygmenį.
Palaipsninis pasaulėžiūros formavimas, vedė vystymąsi šviesos keliu. Šio proceso eigoje, žmonių genetikos kokybės lygis, atitinka sielos kokybės lygį. Tokiu būdu, labiau išvystyta genetika, leidžia įsikūnyti labiau išsivysčiusiai sielai, kuri prie teisingo vystymosi, išvesdavo genetiką į dar aukštesnį lygį, tuo pačiu pakeldama ir save į aukštesnį evoliucijos lygį. Jei genetikos ir sielos išsivystymo lygis, peržengia tam tikras skirtumo ribas, įsikūnijusi siela, neturi jokių šansų išsilaikyti šioje biomasėje, su tokia genetika.
Tokiu būdu akivaizdu, kad bet kurios rasės evoliucinio skaičiaus augimui, būtinas harmoningas vystymasis, tiek genetinio pagrindo, tiek pačios sielos ir tai turi vykti švelniai, palaipsniui. Jeigu kas nors pakeis evoliucijos skaičių dirbtinai, nors ir palaipsniui, sąmonė ir supratimas tokio žmogaus ar žmonių, liks tokiame pačiame lygyje, kuris buvo iki pasikeitimo. Tokiu atveju gaunasi suaugęs žmogus, su super galimybėmis ir naujagimio sąmone. Tai nėra pašviesėjimas žinių pagalba, nes tik savarankiškai žmogus tai gali pasiekti. Šviesos herarchai neturėjo patirties tuose darbuose, kas vėlgi patvirtina jų žmogišką prigimtį. Jie nėra visažiniai ir daro klaidų, kaip ir mes, svarbu padaryti teisingas išvadas ir išnaudoti suteiktas galimybes. Kiekvienas baltos rasės žmogus, turi genetinį potencialą tapti tokiu pat kūrėju, kaip ir jie. Todėl baltoji rasė ir yra pagrindinis parazitų priešas. Stengiamasi, kad jos išliktų kuo mažiau, propaguojant susimaišymą su kitomis rasėmis, seksualinius iškrypimus ir t.t. atsibudimas.ucoz.com

Vartotojo avataras
arvydas
...
...
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 10 Gru 2009, 12:23

Re: ŽMONIJOS ATSIRADIMAS

#2 Neperskaitytas pranešimas arvydas » 06 Vas 2011, 12:53

 • Ačiū, tikrai gražus pasakojimas, tik nuoseklumo truputį trūksta.
  Kartais vadiname juo dievais, kartais žmonėmis, kartais ateiviais.
  Bet čia tik mūsų požiūris suprantama, o kas jie buvo iš tikro?
  Kiek supratau iš aprašymo buvo paprasčiausi žmonės turntys dideles galimybes ir valdę galingą TECHNIKĄ.
  Apie kažkokį dieviškumą net kalbos būti negali, jei skraidė tik kosminiais laivais.
  Tai kodėl juos bandoma sudievint?
  Šviesiausi Hierarchai.. jmj.. atsipeikėkite pagaliau...
  Tie šviesiausi pridirbo tiek klaidų, kad mūsų Kubiliaus klaidos tiesiog paglostymas lyginant su jais. O kažkas juos dar garbina.
  Visi turime savo kelią ir turime juo eiti. Šviesiausieji turėjo savo ir ėjo juo, kaip mokėjo - mes turime savo, tik dar nežinome jo, bet tai nereiškia , kad mūsų kelias tai tas, kuris čia aprašytas. Nes šis kelias veda prie eilinės Žemės pražūties.
  Nors, jei kažkas to nori, tai kodėl gi ne?

Vartotojo avataras
virgis
.
.
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 31 Sau 2011, 14:56

Re: ŽMONIJOS ATSIRADIMAS

#3 Neperskaitytas pranešimas virgis » 09 Kov 2011, 15:54

arvydas rašė:
 • Ačiū, tikrai gražus pasakojimas, tik nuoseklumo truputį trūksta.
  Kartais vadiname juo dievais, kartais žmonėmis, kartais ateiviais.
  Bet čia tik mūsų požiūris suprantama, o kas jie buvo iš tikro?
  Kiek supratau iš aprašymo buvo paprasčiausi žmonės turntys dideles galimybes ir valdę galingą TECHNIKĄ.
  Apie kažkokį dieviškumą net kalbos būti negali, jei skraidė tik kosminiais laivais.
  Tai kodėl juos bandoma sudievint?
  Šviesiausi Hierarchai.. jmj.. atsipeikėkite pagaliau...
  Tie šviesiausi pridirbo tiek klaidų, kad mūsų Kubiliaus klaidos tiesiog paglostymas lyginant su jais. O kažkas juos dar garbina.
  Visi turime savo kelią ir turime juo eiti. Šviesiausieji turėjo savo ir ėjo juo, kaip mokėjo - mes turime savo, tik dar nežinome jo, bet tai nereiškia , kad mūsų kelias tai tas, kuris čia aprašytas. Nes šis kelias veda prie eilinės Žemės pražūties.
  Nors, jei kažkas to nori, tai kodėl gi ne?
Reikalas tame kad jie, ir buvome mes, mūsų sielos, kituose įsikūnijimuose. Kitos civilizacijos čia gyvenusios. Mes ir esame to Didžiojo Eksperimento bendraautoriai. Taip kad kelias čia mūsų... kuris mums davė patirtį, reikalinga ateičiai, egzistuoti kaip Kūrėjams. Įsivaizduokit kad tokių "Jėzų Kristų" bus visa žmonijos civilizacija :shock:

Vartotojo avataras
Agrumbinas
.
.
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 21:22

Re: ŽMONIJOS ATSIRADIMAS

#4 Neperskaitytas pranešimas Agrumbinas » 15 Kov 2011, 20:06

iš kur ta informacija ?

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių