Insaiderio atsakymai

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
Valius

Insaiderio atsakymai

#1 Neperskaitytas pranešimas Valius » 30 Rgs 2010, 12:47

DIALOGAS SU ELITINĖS GIMINĖS NARIUSmalsiems žiniai. Susipažinti geriau be JOKIOS išankstinės nuostatos. Spręsti patartina tik perskaičius visą tekstą. (Internete yra nemažai nuorodų į šiuos atsakymus anglų k., tačiau daugelis jų nebeveikia. Pageidaujantiems siūloma įsivesti į paieškos sistemas pavadinimą: The Revelations of an Elite Family Insider (2005). Rusų k. yra paskelbtos net trys versijos. Tikra yra pirmoji, pavadinta – „Первое Откровение Инсайдера“. Tačiau dėl atskirų vertimo klaidų, kai kuriose teksto vietose iš esmės pasikeitusi prasmė.). Likusios – niekai.
Tekstas ilgokas, todėl susidomėjusiems linkime kantrybės ir ištvermės.


Pastabos dėl vertimo

Darbo metu buvo stengiamasi max tiksliai perteikti jo mintis. Tam palikti ir skaitmenys, didžiosios raidės... (Šiokia tokia problema su žodžiu įstatymas: angl. vartojamas vienas žodis įstatymui ir dėsniui nusakyti. Čia beveik visur išversta – įstatymas. Bet kartais atrodo reikėtų vartoti dėsnis. Taip pat ir su žodžiu being- dažniausiai tiko esybė, bet vietomis pavartota būtybė). Taip pat gali būti, kad rašant lietuviškai, jo mintys iškrypo. Todėl prašome nesivaržant pateikti bet kokius klausimus ar nurodyti atvejus, jei perskaitėte ką nors nesuprantamo. Ypač paskutiniuose puslapiuose. Tačiau, pirmiausiai pamėginkite patys susivokti, ką jis nori pasakyti. Jo paprasta, nelabai taisyklinga anglų k. pateiktos mintys suprantamos beveik vienareikšmiškai. Stengtasi ir lietuviškame vertime išlaikyti tą „čiato“ paprastumą drauge su minčių aiškumu. Tačiau kartais teisingam supratimui tenka paaukoti kiek laiko. Ir pabaigai: jis pasinaudojo pasaulėvaizdžio/pasaulėžiūros „ginklu“, t.y. „kalė“ per svarbiausią valdymo prioritetą, todėl derėtų pasiekti, kad lietuviškas vertimas būtų kiek įmanoma tikslesnis. Tam, kad tinkamai pasirinkti – atsilaikyti arba prisijungti. Todėl dar kartą: kilus bet kokiems neaiškumams, pastebėjus nesuprantamų vietų, prašom pranešti.


Elitinės Šeimos nario („Insaiderio“) ATSAKYMAI

Prieš 5 metus internetiniame forume godlikeproductions.com įvyko kažkas nepaprasto. Ir smarkiai bei ilgam įaudrino tam tikras interneto sritis.
Kai kas, pasivadinęs Insaideriu [angl. – Insider – savas žmogus, kuriam patikėtos paslaptys,( o jis pasako pašaliniams)], tvirtino, esą jis priklauso pasaulį valdančiai giminei, ir pažadėjo atsakyti į klausimus. Pradžioje tai atrodė kaip eilinė internetinė apgaulė, į kai kuriuos nesudėtingus klausimus jis pateikė paprastus atsakymus.
Tačiau vėliau viskas pradėjo smarkiai keistis.
Bet kas, susigaudantis dialektikoje supras, kad Insaiderio atsakymai buvo formuluojami taip, kad paskatintų kitus pateikti klausimus, kurie sąmoningai kreipė link reiškinių esmės. Vienas iš pirmųjų klausimų, kuriuos savo atsakyme uždavė Insaideris, buvo: „Ar jūs iš tikro gyvenate planetoje, kurioje manotės esą?“. Tai paskatino žmones reaguoti kitaip, nei anksčiau.
Atsakymai, kuriuos šis asmuo pateikė į tolimesnius klausimus, atskleidė gilų bei išsamų filosofijos, istorijos, metafizikos, religijos, magijos, politikos išmanymą, ir dar daugiau. Jo atsakymai buvo labai originalūs, naujoviški ir detalūs, o kai kurie vertė rimtai susimąstyti.
Nuostabą kėlė tai, kad Insaideris atsakymui sugaišdavo labai mažai laiko. Klausimų ratas buvo labai platus ir įvairiapusis, o atsakymai, kartais detalūs, o retkarčiais net tiesiog epiški, atsirasdavo praktiškai vos po kelių minučių. Kaip tai įmanoma? Gal jis kopijavo tekstus iš interneto? Aš rūpestingai tikrinau ir nesugebėjau rasti sakinių, kuriuos savo atsakymuose panaudojo Insaideris. Kažkas pastebėjo, jog tai viršija eilinio žmogaus galimybių ribas.
Dalį žmonių tai pribloškė, kitus atvirkščiai, sudomino, tai virto dialogu, kuriame atsiskleidė tiek daug, kad tai galima studijuoti metų metus.
Neįtikėtina? Skaitykite toliau.

2005.09.24 d.

Insaideris:
Aš priklausau Jūsų niekinamai Elitinei Šeimai...pateikite man klausimus ir aš į juos trumpai atsakysiu.
Kodėl?
Todėl, kad aš galiu.

Klausimas (toliau –K.): kas yra „Elitinė Šeima“?
Atsakymas (toliau – A.): Tokį pavadinimą vartoja dauguma. Tai šeimos, kurios jau labai ilgai valdo tuos, kurie nepriklauso šioms šeimoms pagal kraujo liniją.

K. Ką jūs manote apie „peak oil“ problemą (peak oil - maksimalaus naftos išgavimo taškas, po kurio naftos gavyba tik kris – vert. pastaba)?
A. Tam tikruose uždaruose sluoksniuose žinoma, kad ji sufabrikuota (beje, po 3 metų, 2008.II.1d. mokslininkai apie tai paskelbė straipsnį - http://www.sciencemag.org/cgi/content/s ... 9/5863/604 - vert. past.). Naftos ir dujų Žemė išskiria daugiau, nei žmonės šiandien sunaudoja, tai netgi, galite manimi tikėti arba ne, natūralus procesas pagal principą – „kuo daugiau atimama, tuo daugiau atsiranda pusiausvyros palaikymui“. Tyrinėkite bites ir būdą, kuriuo jos gamina medų, ir jūs suprasite. Be to planetoje dar yra daug vietų, turtingų naudingomis iškasenomis, kurių žmogus niekada nelietė.

Darbotvarkė? Manau jūs ją žinote.

K. : Kas bendro Elitinių Šeimų genealoginėse linijose?
Ar turėjai lyt. santykių (originale-necenzūrinis žodis - vert. past.) su kūdikiu?
A. : Supraskite, kad kraujo linijos valdymui buvo išrinktos, jos neatsirado iš oro. Sielos, kurios įsikūnija šiose linijose, parenkamos pagal Dieviškąjį įstatymą. Nėra reikalo minėti kitų dalykų.
Antrasis klausimas rodo, kad jūs pernelyg daug skaitote Icke, kuris paprasčiausiai vartojamas kaip įrankis. Tačiau aš atsakysiu – ne. (Plačiau apie David Icke žr.- www.davidicke.com/ - vert. pastaba)

K.: Atleiskite. Niekas manęs nevaldo... ir niekada nevaldė!

A.: Sena patarlė: Idealus vergas tas, kuris sako – „Aš ne vergas“. Tai tarsi alkoholikas, tvirtinantis, jog jis ne alkoholikas, ir tik todėl visuomet lieka alkoholiku. Supratote mane?

K.: kur jūs, elitas, laikote savo silpnapročius giminaičius, kurie atsiranda dėl šimtmečiais vykstančio incesto?
A.: tai mitas, kad incestas visada sukelia problemų. Jei du gimdytojai turi genus, kurių kokybė geresnė, nei pas likusius....

K.: kodėl jūs leidžiate mums daugintis kaip žiurkėms, jei gyventojų populiacija yra tai, kas jums pavojinga?
A.: 1. Mes to neleidome. Jūs turite daugiau valdžios, nei patys manote.
2. Populiacija negrasina „mums“ jokiais būdais... tai dar vienas mitas.

K.: (Forumo savininko Trinity klausimas): man smalsu, ką apie godlikeproductions.com galvoja „elitinės šeimos“ narys. Taigi, ką jūs manote?
A.: kuo labiau žmonės suskaldyti, tuo lengviau juos valdyti. Leidžiant jiems tikėti, kad jų rankose kardas, kuris, jų manymu, daro juos galingais ir pajėgiais kautis su „tamsiosiomis jėgomis“, kai tuo tarpu tai tik paprasčiausias dantų krapštukas.
Jūs turite būti labai atsargus, įteikdamas šį įsivaizduojamą kardą kitiems, Triniti.

Ar žinote, kad ne tiktai ištarti, bet ir parašyti žodžiai skleidžia virpesius, turinčius tiesioginį poveikį?
Jūs manote, jog kaunatės už tam tikrą reikalą. Bet aš nepasakyčiau, kad didžioji dauguma čia parašytų žodžių padeda jūsų kovai.

K.: kokie jūsų religiniai įsitikinimai?
A.: Religiją sukūrėme „mes“. Šiuo metu vyraujančios religijos kaip tik tos, kurios yra pilnai kontroliuojamos. Aš negaliu smulkiai apie tai kalbėti, tačiau Krikščionybė/Judaizmas/ Islamas/ Budizmas, tarkim šiek tiek klysta. Tiesos šerdis egzistuoja, bet ji skęsta iškraipymų jūroje... linkiu jums sėkmės įžvelgiant.
Neturi reikšmės kuo mes tikime, bet tai susiję su tarnavimu Dievo Įstatymui, kuris buvo mums perduotas.

K.: Kaip su pasauline ekonomika?
A.: čia sąmokslo teoretikai teisūs - pasaulinė ekonomika pagrįsta pinigais, kurių nėra, nebuvo ir niekada nebus. Tie, kas valdo bankus, taip pat valdo žiniasklaidą ir politikus, taigi viskas jums gali būti pateikiama tokiu pavidalu, kad jūs tikėtumėte tuo, kas naudinga jiems.

K.: Kada grūdai bus atskirti nuo pelų? O gal jūs norite išmesti grūdus ir pasilikti pelus, kaip
savo vergus? Bet kokiu atveju, kada tai įvyks?
(pavargęs nuo melo, prašau, būkite sąžiningas šį kartą.)
A.: aš 100 proc. įsitikinęs, kad pasaulio pabaigos nebus, bent jau tokios, kaip visur
piešiama, ar tai būtų religija, žiniasklaida ir t.t. Niekada neturėta omeny, kad ši vieta pasibaigs taip, kaip aprašyta. Ateis laikas, kai kiekvienas bus išlaisvintas, bet tai ne masinis reiškinys, greičiau kiekvienas individualiai..... tobulinkite save.

K.: Smalsu sužinoti, kodėl Elitas nevadovauja? Panašu, kad jie tik parazituoja visuomenės sąskaita.
A.: Vandenyje žuvis negali matyti, kad danguje skraido paukščiai.

K.: Ar teko jums ar jūsų giminės nariams dalyvauti okultinėse apeigose ir, jei taip, kokia jų prasmė?
A.: Apeigos turi prasmę, kurios dauguma negali suprasti. Apeigos skirtos susijungimui su aukštesnėmis esybėmis, kurios valdo šią karalystę. Mes atliekame savo darbą.

K.: Khmm, aš turiu pasakyti, kad jūsų dieviškasis įstatymas labai gerai „patvarkė“ (originale – keiksmažodis) šią planetą ir jos gyventojus!
A.: Prasčiokai, kaip jūs, nesupranta, kad tai darote tik jūs patys ir niekas kitas. Beje, dėl to, ką jūs ką tik parašėte, jūs prailginote savo buvimą Žemėje dar vienu gyvenimu... reiškiu jums užuojautą.

K.: Ar jūs lankotės Bohemijos Giraitėje (Bohemian Grove) ir ar dalyvaujate ... rūpesčio kremavime (angl.- Cremation of care. Ritualas, atliekamas Bohemijos Giraitėje, Kalifornijoje, JAV – vert. past.) ... aukojimuose Molochui ... lyt. santykiuose su homoseksualistais – prostitutėmis ... orgijose ... ir t.t.
A.: Ši ir kitos panašios vietos skirtos politikams ir žiniasklaidos atstovams, jie yra įpareigoti.
Kartais kas nors iš kraujo linijos gali būti, bet nedalyvaus tuose aktuose, kurie nėra mūsų apeigų dalis.

Insaiderio komentaras: Atsitiktiniai užmetimai. Tokie buvo daugelis klausimų. Į daugumą jų atsakyčiau taip, į kai kuriuos – ne. Netikėkite visiems tiems „guru“, tuo, ką jie pasakoja apie mus, ir viskas bus tvarkoje.

K.: ar organizuoto nusikalstamumo įsigalėjimas/sėkmė nėra didžioji jūsų kolektyvinės valios nesėkmė?
A.: Jų buvimas turi prasmę. Tačiau jiems nesiseka taip, kaip atrodo, jie palaužti.

K.: kodėl jūs tęsiate visuomenės sąmonės valdymo mėginimus, bet kokiomis priemonėmis skleisdami baimę? Kodėl negalima atskleisti visos informacijos, kaip jau senų seniausiai buvo ketinama, parašytas žodis išskleidžia tiesos sparnus? Kardas duotas avinėliui, ir paskutinio teismo diena greitai ateis. Aš netikiu jokiu dievišku įstatymu ar hierarchija, mes visi lygūs prieš sutvėrėją, ir jūs atsakysite jam savo laiku. Nuolankūs paveldi Žemę šiuo metu, aš meldžiuosi už jus.
A.: Jei tikslas būtų toks, taip nedelsiant ir būtų atlikta. Jūs nesuprantate, koks iš tiesų yra pasaulis, kuriame mes gyvename.

K.: Aš neturiu klausimų. Bet noriu pasakyti, kad atpildo valanda ateina.
A.: Ne

K.: Buvo pasakyta... geriausias vergas – tai tas, kuris galvoja, jog jis laisvas.
13. galų gale, viskas slypi genuose, ar ne?
Ar jūs suprantate saviklonavimą?
Ar jūs sutinkate, kad planeta perpildyta netikrais sąjungininkais ir netikrais priešais?
A.: čia ne tai, kas buvo pasakyta ... apie vergą. Jei jūs atidžiai perskaitysite, suprasite.
Atsakymas į paskutinį klausimą – taip, kaip nėra ir tikrų sąjungininkų ar tikrų priešų.

K. JEI jūs tikrai esate tas, kuo dedatės, tai tuomet turite žinoti, jog jūsų ir jūsų giminės laukia dideli nemalonumai...Jūsų laikas baigėsi ir tie, kam jūs priklausote, kurie yra mūsų erdvės kvadrante šiuo metu, jau žino tai! Aš įsivaizduoju, kaip jie dabar užsiėmę.
Bet jūs, žinoma, turite išsaugoti orumą, net ir žinodami, jog kaunatės pralaimėtame mūšyje. Aš asmeniškai būsiu labai laimingas, matydamas tą dieną..., ir ji išauš anksčiau, nei jūs manote.
A.: laiko pabaigos nėra.
Labai seniai žmonės BEVEIK sugebėjo laimėti, bet tuomet žemėje atsitiko labai negeri tiems žmonėms dalykai... ir ką jūs matote dabar? Ar jūs iš tikro gyvenate planetoje, kurioje manotės esą?

K.: „Aukščiausiosios esybės, kurios valdo šią karalystę“ – jūs tarnaujate joms? Kokiais vardais jas vadinate? Ar matėte jas kada nors? Kur jos yra?
A.: Jos įsiskverbia visur, ir jos geranoriškos.

K.: Insaideri, jūs praleidote mano klausimą apie tai, kas iš tikro įsirėžė į Pentagoną...Ar tai reiškia, kad nesiruošiate atsakyti į jį?
A.: Argi svarbu, kas būtent nukrito ant Pentagono?

K.: Jūs pernelyg dažnai vengiate atsakymų.
A.: Aš nepasirašiau kontrakto, kuriame pasakyta, kad privalau atsakyti į visus klausimus. Kai kurie klausimai atsakymų nereikalauja, kiti iš viso neturi prasmės, nors jūs manote, jog turi.
Aš grįšiu rytoj.

2005.09.25 d.
Insaideris:
Kaip keista, kad dalis jūsų kalba apie meilę, šviesą ir pasaulį, o 2 sakiniais vėliau keikiasi, kalba apie žudynes, ir dar šaiposi iš to.
Jūs įsitikinę, kad esate „gerojoje“ pusėje? Ir kas tokia Nataša?
Tie, kurie protingesni už tokius, klauskite – aš atsakysiu tokiu būdu, kurį pasirinkau. Prieš klausdami, pasistenkite išsiveržti iš dėžės, kurią jums sukūrė likusieji....Klauskite tikrų klausimų, kurie ateina jums galvon. Tiksliai juos formuluokite.
Likusiems pasakysiu: jei jūs pajėgtumėte atsipalaiduoti nuo keiksmažodžių, neapykantos, fanatizmo ir prietarų (grindžiamų pritrenkiančia jūsų guru išmintimi), jūs pamatytumėte truputėlį daugiau, pakilę virš neišmanėlių lygmens.
Aš neatsakysiu į visus klausimus. Kartais todėl, kad atsakymai akivaizdūs, jei tik pagalvosite, kartais todėl, kad dalis atsakymo jau pateikta, kartais – paprasčiausiai todėl, kad neprivalau.

K.: O ką, Bilas Geitsas labiau elitiškas, nei jūs?
O kaip su karaliene Elžbieta?
Jūs arabas?
Ar negalite vietoj arabų kontroliuoti naftos jūs?
A.: Nors teoretikai moko kitaip, tie, kurių vardai jums žinomi, nepriklauso tikrosioms kraujo linijoms. Ne jie kuria simfoniją, ir ne jie diriguoja. Tie, kuriuos jūs įvardijote, ir likusios įžymios asmenybės, tik griežia smuiku ar violončele tuomet, kai jiems liepiama, ir taip, kaip liepiama.
Nesvarbu, kokios aš rasės. Tai niekam neturi jokio poveikio.
Nafta jau yra visiškai kontroliuojama, kaip ir likusieji gamtiniai ištekliai.

K.: kodėl veikia vizualizacija?
A.: ji neveikia pas kiekvieną. Reikia išsivystyti iki tam tikro lygio. Tai reiškia gyvenimą pagal griežtas taisykles, smulkmeniškai taikant jas visam tam, ką jūs darote gyvenime. Daugumai žmonių nepakanka nei disciplinos, nei santūrumo tokiam lygiui pasiekti. Kai kurie čia teigia, kad sugeba tai, tačiau aš, net nieko nenumanydamas apie juos, žinau, kad jie daug toliau nuo to, nei patys mano.
„Vizualizacija“ veikia, nes tai esminis kūrybos metodas šioje materialioje visatoje.
Visata – gyva esybė, kuri naudoja savo Protą kūrybai ir iš to sutvertos būtybės gali turėti tokią pačią galią savuose rėmuose.

K.: Toks klausimas, kas naudojasi Icke? Ir kitas, geresnis.. Kodėl?
A.: Icke žino tiesos esmę, kurią mėgina perteikti. Tačiau jis nesupranta, kad iš tikrųjų tai veikia prieš jį. Informaciją apie ryšį su reptilijomis jam pakišo žmogus, dirbantis kraujo linijoms. 7-8 mėn. laikotarpiu jį taip atakavo transformacijas, satanistinius ritualus ir t.t. mačiusios „aukos“, kad jis negalėjo tuo nepatikėti. Kai kada „liudininkus“ jam pakišdavo kelis kartus per dieną, priklausomai nuo jo buvimo vietos. Ir kitus, kaip Icke (o tokių esama daugiau, nei manote), maitino panašiomis istorijomis.
Aš iš tiesų ne reptilija.
Į klausimą „kodėl“ atsakyti nereikia.

K. Labas, Insaideri!
Jūs Dieviškosios Brolijos narys? Jūs – Aš? Jūs tas, kuris manipuliuoja Matrica?
Smalsūs protai nori žinoti, nes aš smarkiai pasimetęs. Jūs sakote, kad mes niekiname jus, bet aš neįsivaizduoju, kaip galima niekinti Būtybę iš Dieviškojo Pasaulio! Vėliau Jūs elgiatės kaip “elitinės kraujo linijos” Žemėje narys, bet ką veikti kraujo linijai su Dvasiniu pasauliu? Ir vėl aš pasimetu. Gal galėtumėte paaiškinti? Tiesiog, kas YRA Elitas, kurį, kaip jūs sakote, mes niekiname, ir kuris, matyt, žino visas „paslaptis“?? Dūsaudamas, Sammie.
A.: Jūs pasimetęs, nes sutikote su kitomis „tiesos“ versijomis ir pamanėte, kad matote bendrą pasaulio vaizdą, bet tai, ką aš sakau, išsklaidė didžiąją jo dalį. Su kraujo linijų įsivaizdavimu kažkoks nesusipratimas... ir čia užduodami klausimai tai akivaizdžiai patvirtina. Bet tam yra priežastis ir tai tarnauja svarbiam tikslui.
Mes manipuliuojame šiuo pasauliu ne daugiau, nei mums leidžia Dievo Įstatymas. Mes duodame jums įrankius, o jūsų reikalas nuspręsti, kaip jais naudotis. Įrankiai gali būti panaudoti piktam, bet niekas neverčia jūsų taip daryti... pasirenkate jūs patys. Todėl niekinimas tų, kurie aprūpina jus įrankiu, kurį jūs laisvanoriškai vartojate „griešinimui“, tėra pastangos paslėpti savo pačių pėdsakus.
Jūs gaunate tai, ko nusipelnote. Taip veikia ši visata.
Mes atliekame savo pareigą, o jūs atlikite savo.

K.: Yra labai senas posakis... neužrašytas atviruose šaltiniuose: velnias nežino, kad jis velnias – jis mano, kad jis - Dievas“.
A.: Neteisingai. Iš tikrųjų jis reiškia, kad žmonės, garbinantys „blogį“, galvoja, kad garbina „gėrį“.

K.: „Jūs nesuprantate, koks iš tikrųjų yra pasaulis, kuriame mes gyvename“. Pasiruošęs detaliau paaiškinti šį teiginį? Dėkingas už tolimesnį paaiškinimą.
A. Tik jei suformuluosite klausimą ir suprasite, kad į tam tikrus klausimus turi atsakyti ne kas nors kitas, o tik Jūs pats, kitaip jie netenka prasmės.

K.: Ei, 13 (vardas, kuriuo naudojasi Insaideris). Aš negrįšiu į jūsų planetą kitą kartą. Atsipalaiduokite.
A.: Kodėl jūs įsivaizduojate, kad atėjus tam laikui, jūs galėsite taip pasakyti?

K.: Dėl kokios priežasties jūsų žmonės atvyko į šią planetą?
A.: Beveik dėl tos pačios priežasties, kaip ir jūs.

K.: Gerai, o kokią „elitinę“ šeimą kas nors pažįsta pakankamai gerai, kad galėtų „niekinti“? Dubya, ar tai tu?
A.: kad dar kartą ir visiems laikams tai paaiškinti...Bušai nepriklauso kraujo linijai-- iš tikro, jie jūsų genties žmonės, kurie nori būti garbinami kitų jūsų genties žmonių.
Aš dar sykį trumpai apibendrinsiu: tie, kurių vardai ir veidai žinomi – vienareikšmiškai nepriklauso kraujo linijoms. Jie ne kompozitoriai ir ne dirigentai. Jie paprasčiausiai griežia fleita taip, kaip jiems liepiama.
Bušai, Klintonai, Šaronai, Arafatai, Hitleriai, Dalai-Lamos, Mandelos, Bleirai, Gorai, Čavezai, Gandžiai, Kenedžiai, Lenonai, Dylanai, Einšteinai, Mikelandželai, Popiežiai, Cezariai, Aristoteliai, Herodotai, Achenatonai.
Jie visi atlieka/atliko savo vaidmenį taip, kaip jiems yra ar buvo liepta.
Tie žmonės, kurie trokšta jūsų giminės žmonių pripažinimo ir garbinimo negali atsidurti viename kambaryje su žmonėmis, kuriems priklausau aš.

K.: nuo Trinity forumo savininko:
Insaideri, užuot davęs jiems kardą (arba dantų krapštuką), aš duodu jiems drobę ir teptuką. Žodžiai, kaip jūs sakote, vibruoja ir įtakoja. Ir nors taip, čia prirašyta daug to, kas prieštarauja VIENAM, kai kas skamba teisingai. Ir tai yra tas nedaug, kas labiausiai svarbu.
Mano draugas neseniai paklausė manęs: „Ką tu darytum, jeigu vadovautum žaidimui?“ Tai klausimas, kurį galima užduoti ir jūsų padėties žmogui. Mano atsakymas: „Išgelbėčiau kiek galima daugiau“.
Įdomu, o kaip atsakytumėte Jūs?
A.: jeigu kas nors daro poveikį tuoj pat, tai ne drobė ir teptukas, o kardas... įsivaizduojamas, bet vis tiek kardas. Ir jis veikia visai ne taip, kaip jūs manote.

Jūs pasakėte, didžioji dalis prieštarauja VIENAM, tai tiesa. Iš tikrųjų, beveik viskas prieštarauja. Bet jūs teigiate, kad dėl to mažai, kuris skamba „teisingai“, visa tai to verta. Negali vienu ir tuo pačiu laiku/ vietoje būti 2 priešingybės, net jei jos ir yra bendros prigimties. Tai reiškia, kad kažkurios iš 2 čia nėra... ar man reikia pasakyti, kurios?

Dėl vadovavimo žaidimui.
Iš kur kas nors gali žinoti, kad jis jam vadovauja? Ar kas kitas jam pasakė? Žiūrėkite, jei „vadovas“ iš tikrųjų ne vadovas, bet veikia taip, tarsi juo būtų, jis darys klaidų. Jam kils klaidingos mintys ir jis atitinkami veiks. Žmonės pradės klausyti jo ir vadovautis žalingomis nuomonėmis bei gyvenimo būdu... taigi jis, akivaizdžiai, pridarys daugiau bėdos, negu 1 „kraujo linijos“ atstovas iš principo gali asmeniškai padaryti.
Štai kodėl jums sukuriami „lyderiai“, kurie „valdo savo žaidimą“.
Geras pavyzdys yra Jėzus iš Nazareto.
Jis buvo sukurtas, šis žmogus turi daugybę garbintojų, kurie žudė, prisidengę jo vardu, ir vis dar tebežudo (Bušas).
Jėzus iš Nazareto nebuvo žaidimo šeimininkas, jis buvo žaidime naudojama marionetė ir jis tebetarnauja plano tikslams jūsų tarpe.
Jūs galite manyti, jog, kaip ir jis, jūs gelbėjate daugelį, bet ar taip yra iš tiesų?

Kaip aš atsakyčiau į klausimą “ką daryčiau, jei būčiau žaidimo šeimininkas“?
Skelbčiau šachą ir matą.

K.: Ar Žemė yra kalėjimu?
A.: Taip, ir dar blogiau. Tie, kurie tiki priešingai, niekuomet neišsigelbės.

K.: Kodėl, o kodėl tariamas „elitinės šeimos“ narys švaisto savo laiko minutes ar rodo pasitikėjimą visokiais atmatomis (kurie dalyvauja godlikeproductions.com)?
A.: Kraujo linijos – ne robotai, kurie elgiasi vienodai. Jūs painiojate mus su tais, apie kuriuos jūs manote, esą jie jus kontroliuoja.

K.: Dabar apie gyventojų skaičiaus mažinimą....mes turime keletą priemonių, kaip AIDS...tačiau jaučiu, kad bio „išleidimas“ – bus laike suderintas veiksmas, užmaskuotas kitokių įvykių sukelto chaoso. Ką jūs pasakysite apie tai?
A.: nėra jokio gyventojų skaičiaus sumažinimo plano, viskas žmonių rankose. Nors kai kurie reiškiniai rodo, tarsi būtų siekiama šio tikslo, iš tikro jie tarnauja kitkam... Nesusipratimas. Jei kas nors atsitiktinai ir atrodo kaip gyventojų skaičiaus mažinimas, dar nereiškia, kad būtent taip ir yra.
Iš tikrųjų, jei tikslas būtų sumažinti populiaciją, tai būtų atlikta gerokai seniau ir per kelias savaites. Daugumoje šios planetos sričių kaip tik vyksta priešingai.
Ką jūs sakėte, galėtų įvykti, bet tai atliktų tie, kurie valdo žemesnes sritis. Tie iš aukštesnio lygio daro tai per kasdien jūsų vartojamus dalykus.

K.: Ar Jahvė buvo negatyvi nežemiška būtybė? O gal jis buvo išgalvotas judėjų fantazijos fabrike tais laikais, kai graikai valdė Palestiną?
A.: Jei būtybės vardas viešas, reiškia jis sufabrikuotas. Jahvė atstovavo laikus, kuomet masinė kontrolė pradėjo įgauti formas.

K.: Aha, tai Mormonai – vieninteliai, kurie loja ant tinkamo medžio. Valdžios ir pan.
A.: Ne

K. 1) Ar jūsų nevimdo dėl to, kad nėra tikros kokybės Muzikoje ir Kine? Su jūsų galia/pinigais/įtaka, kodėl jūs neužpildote jų tikromis vertybėmis?
2) Kokie trys procesai, galintys sugriauti jūsų planus, kelia jums daugiausiai rūpesčių ? [Viešosios valdžios tiesiogiai nekontroliuojami įvykiai, kuriems jūs iš visų jėgų stengiatės pasiruošti]
3) Kas užsako ir stato spektaklį Žemės planetoje? Prašau, išvardinkite pagrindines žaidėjų grupes, kurios atsako už atitinkamus lygius, iš viršaus į apačią. Pakaks aprašymų, jei Jūs nenorite atskleisti vardų. Tai piramidė ar keletas atskirų frakcijų, kurios kaunasi dėl valdžios?
4) Kokia reali pilkųjų istorija, ir ar jie iki šiol išlieka svarbiausiais žaidėjais?
5) Ko jūs labiausiai bijote?
6) Kokios teisingos istorijos jūs mums dar nepapasakojote dėl to, kad mes dar nepaklausėme?
A.: 1. Atkaklus ieškotojas ras perlų Muzikoje, iš tikrųjų jie guli matomiausiose vietose. Ne mūsų užduotis apšviesti jus, o jūsų. Mes pateikiame įrankius, kuriuos galite naudoti, kaip pasirinkę: „gėriui ar blogiui“.
2. Tai liečia tik marionetes, o ne mus.
3. Taip, forma Piramidės, bet žmonės pamiršo požeminę kamerą. Piramidės Viršus nėra viršus.
5. Baimė atsiranda dėl fizinių impulsų, bet fizinis nėra svarbu.

K.: Mano grynakraujė itališka genealoginė linija pagal motiną siekia karalių Karolį I (Karolį Didįjį), bet vadinasi pagal grafą Dotto Dotti, kuris buvo lankininkų kapitonas pas Princą Pilypą (karalių Karolį IV) ir priklausė Merovingijų ir Tamplierių „paslapties“ saugotojų grupei. Aš neaptarinėsiu paslapties, kuria visiškai neabejoju, tačiau aš nesuprantu, kodėl Jūs veikiate būtent tokiu būdu, kokiu veikiate, o aš veikiu tokiu, kokiu veikiu. Tai nereiškia, jog aš priklausau kokiai tai ypatingai giminei, priklausančiai toms pirminėms, apie kurias Jūs kalbate, tačiau mano gyvenimas gerokai sėkmingesnis profesine ir moksline prasme, nei bet kurio iš mano pažįstamų, nepaisant ekonominės (kuri netrukus pasikeis). Ir aš matau „miražą“ aplink save. Paaiškinkite tai, prašau.
A.: Aš tai jau šiek tiek aiškinau. Jūsų kilmės linija nėra tai, apie ką jūs galvojate. Karolis (kaip ir kiti „karaliai“) kukliai griežė fleita, kaip ir jo dabartiniai palikuonys, ypač politikoje.
Tačiau, jei jumyse iš tiesų esama kilmės pėdsakų (o tai, kaip jūs žinote, yra žymiai giliau, nei tik kraujas ar genai), tuomet, akivaizdu, jūs suvoksite aplinką geriau, nei likusieji. Esama žmonių, susijusių tiesiogiai, ir jie veiks kitaip.

K.: Ar Jūs, Insaideri, manote, kad dabartinė kova vyksta dviem etapais? Šiuo metu eteriniame lygyje. Ir tūkstantį metų atgal – astraliniame, kuomet visi dvasingi žmonės paliko savo fizinius kūnus ir PAKILO IKI AUKŠTESNIŲ GYVYBĖS FORMŲ, TOLIAU BŪDAMI ASTRALE. Taigi, Veiksmas prasideda iš naujo, su skirtingais žaidėjais.
A.: Jūs painiojate keletą dalykų. Viso tėra 1 kova, ir ji vyksta dabar, šioje planetoje, asmeniniame lygmenyje....t.y. tik jūsų viduje. Nėra jokio kito priešo, išskyrus jus patį. Kovodamas su kažkuo kitu, jūs tik švaistote vertingą energiją ir jūs pralaimėsite.

O jei jums pasiseks, daugiau nebebus jokių kovų.

K.: Gerbiamas Insaideri, Jūs teigiate, kad mes turime įrankius darbui. Gal galite papasakoti kiek apie juos, ką galima būtų padaryti, kad galėtume išsilaisvinti?
Jūs sutinkate, kad esame planetoje-kalėjime. Aš maniau, labiau zoologijos sode, kur esame stebimi ir tiriami. Bet jei mes esame planetoje – kalėjime, tuomet aš privalau pripažinti, kad neturime jokios laisvos valios. Teisingai? Ačiū.
A.: Įrankiai yra jūsų rankose, aplink jus, visur...jie net išgauti iš jūsų. Tai jūsų pareiga atskleisti juos sau ir po to naudotis jais kaip tik norisi... tik visuomet susilauksite pasekmių.
Ir kaliniai gali nuspręsti, ką veikti su jiems suteiktais įrankiais, jie gali pasirinkti kaip vaikščioti kieme, kaip kalbėti, galvoti...Jūs turite laisvą valią, todėl jūs kenčiate ir suvokiate savo kančią.

K.: Gerbiamas Insaideri, dėkui už atsakymus į mano pirmuosius du klausimus ir sugaištą laiką. Man derėjo pateikti šį klausimą su pirmaisiais dviem, bet.. klausiu dabar. Kam duoti man įrankius išsigelbėjimui iš kalėjimo? Tai neatrodo prasminga, žinant kam kalėjimas skirtas.
Aš žinau, kad viešoji valdžia yra marionetės, valdomos nematomų rankų, kurių niekad ir nepamatysime, bet kam versti juos atrodyti ir elgtis (regimai) kvailai ar bent jau nelogiškai? Ar jūs norite revoliucijos?
Jūs teigiate, kad kova vyksta viduje – ne išorėje – nors atrodo, kad viešoji valdžia nori, jog mes manytume atvirkščiai – kam mus gluminti? Ko jie nenori leisti mums pasiekti? Laisvės? Ir dar, man kasdien primenama mano kančia. Ačiū.
A.: Mes esame neutralūs ir atliekame savo pareigas, kas dažnai sukelia neigiamą įspūdį. Jei žvelgsite atidžiai, pamatysite, kad mes tik platiname įrankius, kuriuos galite panaudoti išsilaisvinimui ar įkalinimui, renkatės jūs.
Dievo Įstatyme yra tikslas jums, ir šis tikslas ne šioje planetoje. Įrodykite, kad jūs vėl esate verti išlaisvinimo.
Gluminimas yra to dalis. Tam, kad sužinoti, kas vertas ir kas ne.
Tie, kurie palaiko bent vieną iš tų įžymių asmenybių, klysta.

K.: Atrodo, tarsi Jūs mėginate įspėti Trinity dėl visiškos žodžio laisvės suteikimo. Ar iš tiesų taip yra?
A.: Jis gali elgtis kaip nori ir susilaukti pasekmių platesniu mastu.

K.: kaip Jūs interpretuojate Dievo Įstatymą ir kaip man pasiekti taiką su pačiu savimi?
A.: Savęs pažinimas ir žinojimas, kur jūs iš tikrųjų esate, yra 2 svarbiausi dalykai, kuriuos turite aprėpti. Tai suprasti - jūsų uždavinys.
Iš tiesų, jei kas nors jums pateiktų teisingus atsakymus, tai neturėtų jokios įtakos jums, kadangi tai su jumis nesisietų taip, kaip atsitiktų tuomet, jei atsakymus atrastumėte pats. Jei jūs rasite atsakymus į tuos klausimus, jūs įvykdysite didžiulę dalį savo pareigų sau. Po to iki pat išvykimo jums tektų užduotis gyventi pagal Dievo Įstatymą, kuris po šio etapo jums atsiskleistų.

Gal būt aš grįšiu rytoj, o gal antradienį.

2005.09.26d.
Insaideris:
PASTABA: Aš – Insaideris, AC 13. Buvęs proksi-serveris, kuriuo aš naudojausi, išnyko. Todėl aš naudoju kitą, ir kitą adresą.

Insaideris:
Čia vėl Insaideris/AC 13. Ir vėl iš kito proksi-serverio....paskutinis išnyko iš karto, išsiuntus prieš tai buvusį pranešimą.
Man tampa sunku čia įeiti ir likti, bet aš pasistengsiu išsilaikyti kiek įmanoma ilgiau.

K.: Klausimas insaideriui (AC 13): Ar jums žinoma Juodoji Aristokratija (angl. -Black Nobility)?
Aš atsekiau ir suradau ryšius tarp visų tebeegzistuojančių karališkų šeimų Europoje ir Artimuosiuose Rytuose. Man žinomi jų vardai ir ryšiai su valdžia, turtai bei įtaka pasaulyje. Aš netgi galiu tiksliai identifikuoti asmenį, kuris yra potencialus Antikristas (jis turi visus reikalingus bruožus – nuostabus, geras, jaunas vyras, tik dar nesuvokiantis savojo – pasaulio lyderio – potencialo). Juodoji Aristokratija dievina šį jauną vyrą. Ir pabaigai, Insaideri, ar jūs esate nedidelė Juodosios Aristokratijos dalelė?
A.: Tamsioji Aristokratija (atsakyme pavartotas būdv. Dark – vert.past. ) yra savarankiškai veikianti frakcija. Jų kitokia kilmė, kuri aprašyta mano protėvių parašytuose tekstuose. Tai žymiai mažesnė grupė, nei atrodo daugumai, nes branduolys nesutampa su „išorinėmis sienomis“. Tai tie, kuriuos jūs painiojate su mumis ir ne ta kryptimi nukreipiate savo neapykantą (ką ne tokie išprusę pademonstravo ir šiame forume).
Apie Antikristą.... šią akimirką pasaulyje tiesiogine prasme yra milijonai Antikristų. Aš nesu vienas iš jų. Jūs sutiksite juos tarp krikščionių, musulmonų, judėjų, ateistų, satanistų, agnostikų, budistų , induistų ir t.t. Jiems nereikia lyderio, kad būti labiau Antikristu.
Aš privalau paaiškinti: Kristus neturi nieko bendro su Jėzumi iš Nazareto. Ši dalis buvo sufabrikuota vėliau.

K.: Gnostike numeris 13, ar jūs pasirašytumėte po nuomone, kad mūsų dualistinė realybė suteikia sieloms puikias galimybes ugdyti besąlygišką meilę taip, kad jos galėtų peržengti mūsų dialektinės visatos ribas, o ne iš jos išsigelbėti?
Ar jūs taip pat tikite balanso ir karmos dėsniu, leidžiančiu sielai būti karaliumi viename gyvenime ir elgeta – kitame? Jei taip, visai nesvarbu, kad jūs esate elito narys - tai tegali būti unikalia patirtimi sielai, lygiai taip pat kaip ir bet kuriame kitame visuomeniniame vaidmenyje tol, kol siela progresuoja.
Ar istorikas Laurence Gardner yra galingas elito narys, kaip tvirtina Icke, ar jis tik eilinis žmogus, prieinantis prie slaptos informacijos? Dėkui už jūsų bendravimą, Insaideri. (viliuosi, kad šis pokalbis nėra kokios nebrandžios asmenybės pokštas. Norėtųsi tikėti, kad jūs kalbate rimtai).
A.: Kiekvienos sielos uždavinys yra užbaigti tai, būnant šiame kūniškame pavidale. Yra tam tikra dalis, kurią galima būtų pavadinti išsigelbėjimu, po kurios eitų ribų peržengimas.... suklydus, reinkarnacija. Beje, žodis „meilė“ yra neteisingai suprantamas.. neturima omenyje meilė žmonių supratimu, kuri juos pavergia. Tai iškraipyta tikrosios meilės versija.
Dievo Įstatymas valdo tai, kas vadinasi „karma“, bet jis žymiai platesnis ir „griežtesnis“, nei žmonėms norisi manyti.
Pavyzdys: tas, kuris lėtai ir skausmingai miršta nuo vėžio, to nusipelnė, taip šis žmogus yra taisomas, tai jo paties labui. Skamba „griežtai“? Taip veikia dėsnis. Jei šioje karalystėje tai atrodo neigiamai, pažiūrėjus plačiau, matosi visai kitoks vaizdas.
Tam, apie ką kalbate jūs (reinkarnacija į jūsų buvusio gyvenimo priešingybę), nėra universalaus dėsnio, tvirtinančio, kad taip iš tikrųjų įvyks. Reinkarnacija egzistuoja, bet jei jūs įvykdėte savo uždavinį, tai reinkarnacijos nebus, nėra jokio reikalo pereiti visus gyvenimo Žemėje lygius, nes tai, visumoje, beprasmiška.
Gardner priklauso tokiems žmonėms, kurie trokšta šlovės ir kitų žmonių pripažinimo, jis tai ir gauna, mainais už kai kurias paslaugas (platindamas dezinformaciją, vietomis prikaišiotą faktų, kurie veikia kaip masalas žmonėms). Jis buvo priimtas į tam tikrus lygius, bet ne taip giliai, kaip kai kam gali atrodyti (įskaitant ir jį patį), nors jis yra sumanus. Jis priklauso mažiausiai 6 „draugijoms“ (nors 3 iš jų yra glaudžiai susijusios ir gali būti laikomos kaip 1, vis tiek, mažiausiai 4), bet jos teturi tik tiek galios/valdžios, kiek jūs, žmonės, joms suteikiate.
Žmonės kaip Icke, nesąmoningai suteikia joms dar daugiau galios.

Aš esu tikras.

K.: ar ne todėl taip vyksta, kad krikščionys moko, jog žmogus turi būti Dievo valioje, kuris yra šventas? Kitaip sakant, jis tas, kuris teisia, kas gerai ir kas blogai?
A.: Visu pirma, krikščionybė sudievina žmogų, vadinamą Jėzumi iš Nazareto, o tai yra pasibjaurėtina. Krikščionys moko to, ko jiems liepė mokyti tie, su kuriais jie kovoja.
Aš galėčiau pasakyti jums, kas buvo 4 asmenys, kurie parašė Hebrajų senąjį testamentą ir tikslią parašymo datą, jei man tai tiktų. Taip pat ir apie jūsų naująjį testamentą, kurį sudarė 6 žmonės iš 2 skirtingų regionų.

K.: Ir kodėl jūs klaidingai rašote tokius paprastus žodžius, kaip „piktas“ (ang. – malicious)? Man tai atrodo labai įdomu.
A.: Anglų - nėra mano gimtoji k., net ne antroji ar trečioji, gal būt ketvirtoji, o spausdinu aš greitai ir netikrindamas, kad per trumpą ir ribotą laiką atsakyčiau į tiek daug klausimų. Be to, aš ką tik supratau, kad turiu spausdinti dar greičiau, nes mano naudojami proksi-serveriai nyksta.

K.: Kodėl jūs nusprendėte prabilti Dabar?
A.: Kai kurie iš mūsų turi užduotį, kurią tam tikruose rėmuose reikia atlikti. Kaip jūs manote, kodėl praeityje staiga atsirasdavo tam tikros žinios? Sėkmė, atsitiktinumas, sutapimas?

K.: Klausimai:
0 - kas yra Dievo Įstatymas, apie kurį jūs kalbate?
1 - Kodėl jūs MANIPULIUOJATE šiuo pasauliu?
2 - Kodėl JŪS manipuliuojate šiuo pasauliu?
3 - Kaip jūs sužinote, kas jums leidžia?
4 - Ar jūsų darbas jums duotas ar jūs pats jį apsiėmėte?
5 - Ar jūs žmogus?
-------------- JŪS ANKSČIAU -------------
„Dievo Įstatyme yra tikslas jums, ir jis ne šioje planetoje. Įrodykite, kad vėl esate verti būti išlaisvinti“
------------- VĖL AŠ ---------------
Aš žinau ir jaučiu tai. Mano gyvenimas turi tikslą. Bet aš net nežinau kas esu aš, nekalbant apie tai, koks yra mano tikslas.
6 - Kaip įgyjamos šios žinios? Sunkiai dirbant ar paprasčiausiai kam nors „nukrenta“ nei iš šio, nei iš to?
7 - Ar jūs žinote savo gyvenimo tikslą? Jei taip, kaip jūs apie tai sužinojote?
Apie planetą, kurioje mes gyvename:
8 - Kokioje planetoje mes gyvename? Kas yra Žemės planeta galų gale?
9 - Ką jūs galite papasakoti mums apie Mahometą (teesie pašlovintas jo vardas)?
A.: 0. Dievo Įstatymas yra Aukščiausiojo Vieno Valios apraiška, kuris ne tik sutveria viską, kas egzistuoja šioje karalystėje, bet ir palaiko jos pusiausvyrą, ją aprūpina, puoselėja, suteikia energijos ir atnaujina. Taip pat jis veikia ir kitose karalystėse, tame tarpe ir toje, kuriai jūs pirmapradiškai priklausote.
1+2. Aš jau daug kartų esu atsakęs, tai mūsų pareiga.
3.+4. Ritualai turi prasmę. Jei jūs darote kažką, kas nėra leistina, ar vykdote užduotį, kuri nėra jums skirta, jūs kentėsite tų ritualų metu. Jūs tai pastebėsite ir savo kasdieniniame gyvenime. Emanacijos [ Šiame tekste emanãcija (lot. emanatio — ištekėjimas, pasklidimas): - įvairių būties formų išsiliejimas iš absoliuto. Vert. past.] turi daug formų ir tas, kuris tai išmano, nesunkiai atpažins, su kuo jis turi reikalą ir kokia žinia siunčiama.
5. Aš, kaip ir jūs, egzistuoju žmogaus pavidalu.
6. Į tai aš jau atsakiau anksčiau, trumpai kalbant, tai jūsų pareiga „jas įgyti“. Nuosaikumas jus atves į teisingą vietą, iš kur viskas prasideda. Prieš tai jūs privalote pažinti save ir kas yra ši vieta (čia dauguma žmonių suklysta), priešingu atveju, jūsų mintys bus klaidingos ir nukreips neteisingais keliais.
7. Taip.
Šitie dalykai negali būti jums kieno nors detaliai perteikti, nes taip iš tikrųjų būtų pasiektas priešingas norimam rezultatas (tuo paaiškinamas mano atsakinėjimo būdas, supraskite tai). Jus galima palydėti iki tam tikro taško, po to viskas priklausys nuo jūsų.

9. Sprendžiant iš to, kaip jūs rašote jo vardą, aš darau prielaidą, kad jūs musulmonas. Garbinimas/idealizavimas/sudievinimas žmonių, kurie bet kokiu pavidalu buvo šios planetos dalimi – „nuodėmė“. Jūs ką tik tai padarėte, skliaustuose pridėjęs žodžius, kurie iškelia jo vardą iki aukštesnių esybių. Žmogus sugadintas, kol yra šioje planetoje... bet kuris ir kiekvienas žmogus. „Mirtis“ nepakeičia turėtos ir čia paliktos individualybės, nesitikėkite to. Garbinimas ir maldos gali būti skirtos tik tobuloms esybėms.

Mahometas, kaip ir Jėzus, Mozė, Abraomas, Buda, buvo žmogus, paruoštas taip, kad pats patikėtų, jog jis yra žinantis ar aukščiau minėtas „žaidimo šeimininkas“. Žmones labai lengva įtikinti, kad jie yra apšviesti ir žino tiesą... o po to galvoti, kad jų užduotis - pažadinti likusius. Juo buvo pasinaudota, o jo palikimas iki šiol naudojamas žmonių skaldymui, panašiai, kaip ir kitos religijos/ideologijos/“filosofijos“. 2 iš jo artimiausių padėjėjų buvo kraujo linijų tarnais, taip pat, kaip ir 1 iš jo žmonų [kraujo linijų tarnai taip pat buvo tarp Jėzaus, Budos, Mozės (vardinkite visus) padėjėjų]. Po jo mirties tie 3 padarė viską, kad jo pasekėjai susiskaldytų, nors tai buvo svarbiausia, prieš ką kovojo Mahometas. Todėl musulmonai, kurie tikėjimui renkasi skirtingas islamo kryptis, faktiškai maištauja prieš savo pačių „pranašą“... Ir taip elgiasi beveik visi musulmonai. Korane yra tiesos grūdas, bet toji tiesa skęsta iškraipymų jūroje, tą patį galima pasakyti ir apie kitas „šventąsias“ knygas. Jį parašė 4 skirtingi autoriai iš 3 „šalių“- 1 vakaruose ir 2 artimuosiuose rytuose.

K.: Insaideri 13 ar tu Antikristas?
A.: Jėzus iš Nazareto nėra Kristus, nors niekas iš to, ką sakiau, nėra Antikristiška. Jais yra tie, kurie tvirtina priešingą.

K.: Ar šeima, kurios vaikai turi įgimtą „vizualizacijos“ savybę priklauso „kraujo linijai“?
A.: Ne.
Iš tikrųjų ir tas, kuris neturi visiškai jokio ryšio su tomis šeimomis, taip pat gali turėti šią savybę. Šį sugebėjimą gali gauti kiekvienas... jums tereikia paskambinti. Dieviškasis Įstatymas suteikia ją kiekvienam, kuris jos ieško.
Aš mėginau tai paaiškinti anksčiau... kraujas, genai ir t.t. nėra tokie svarbūs, kaip atrodo. Fizinis pasaulis silpnas ir negali įtakoti Dievybės. Kas nors, neturintis jokio ryšio su šeimomis, gali patirti tokį Dievišką poveikį, kad jis pralenks viską, ką net bendromis pastangomis kraujo linijos galėtų kada nors pasiekti. Atskiri kraujo linijų atstovai turi įgimtą savybę valdyti žmones tam tikromis aplinkybėmis, apskritai tai ir yra, ko gero, pagrindinė kraujo linijos savybė.

K.: Man „elitas“ - tai tie, kurie pinigus vertina labiau, nei žmones ar aplamai bet kokias realias vertybes... ir tie, kurie užima postus todėl, kad gali juos nusipirkti arba paveldėti, nepriklausomai nuo turimos kvalifikacijos.
A.: Jūs tiksliai aprašėte savo tipo elitą, bet ne mano.

K.: Jūs Rotšildas? Mano klausimas paprastas, palyginus su daugeliu kitų, čia pateiktų, kodėl tarp Forbes skelbiamų 500 turtingiausių žmonių nėra nei vieno Rotšildo?
A.: Jei skaitytumėte atidžiai, jums nekiltų šis klausimas. Įžymūs asmenys nevaldo, Rotšildai yra tame pačiame lygyje, kuriame buvo dabartinių Tamplierių protėviai... beje, jums nederėtų didžiuotis, kad esate tos kilmės.
Visos tos garsios šeimos/klanai/draugijos viso labo šoka pagal svetimą dūdelę. Atsakant į jūsų klausimą – ne, aš ne Rotšildas.
Iš kokios aš šeimos? Dauguma čia kalba apie valdančias kraujo linijas, nors ir nežino kas jos. Jie klaidingai mano, kad tai Bušai/ Klintonai/ Rotšildai ir t.t., nes kai kurie „teoretikai“ tai nustatė, o kai kurie „insaideriai“ jiems papasakojo ir pateikė įrodymų. Aš esu iš valdančios giminės, kurios vardas istorijoje minėtas retai, niekas nesužinos, kas mes esame. Ir antra, tai, kad jūs laikote Forbes patikimu tokio pobūdžio sąrašų šaltiniu, rodo, jog jumis lengva manipuliuoti ir jūs net nenutuokiate, kas vyksta.

K.: Verti ... įdomus žodis. Ar jūs tikitės, kad tie iš mūsų, kurie žino apie pasaulio poliškumą ir deda visas pastangas, kad nežaistų to poliškumo žaidimo, patikės, kad mums reikia būti vertiems? Kieno akyse? Tai gali būti tik nuosavos akys.
Kas ištiko idėją, kad „Visata yra mūsų viduje“? Gėja ir visos kitos erdvės „realybės“ yra Iliuzijos, ar ne? Taigi kalėjimas tėra iliuzija, tiesa?
p.s. Baby ir btw, mes NETURIME LAISVOS VALIOS ŠIOJE PLANETOJE..... ko gero zuikio ausys kyšo?
A.: Ar jūs žinote, kas pagamino šį naujojo amžiaus (angl. - new age) nonsensą, kurį jūs čia ką tik reklamavote? Jei šis kalėjimas yra „tikra iliuzija“, meldžiu, palikite jį tuoj pat. Tai kitaip, nei filmuose.
Jūs atliekate aukos vaidmenį. Jūs net nepripažįstate, jog turite laisvą valią, todėl būsite visada valdomas, niekada nenugalėsite ir nusipelnote viso to, ką gausite pagal visuotinius dėsnius.

Aš gal būt grįšiu rytoj.

2005.09.27d.
Insaiderio pareiškimas:
Testas
Prieš pradėdamas, turiu pasakyti, kad nematau visų pranešimų, kai kurie yra tušti, todėl galiu praleisti klausimus. Jei taip atsitiktų, klauskite dar kartą. Pasistenkite neuždavinėti vis tų pačių klausimų, pirmiausiai peržiūrėkite visą temą, susipažinkite su mano atsakymais, aš pasakoju apie dalykus, apie kuriuos nebuvo paklausta, bet jie gali jums rūpėti, skaitykite atidžiai.

K.: ....ir jei šios esybės yra LIUCIFERIAI...?????? atsakykite 5 žodžiais ar mažiau, prašau
A.: Jūs panaudojote 12 žodžių (angliškame sakinyje – vert. past.) ir 1 skaičių, nesuprasdamas, kad pradėjote apeigų dalį... ar jūs esate „liuciferio esybė“?
Skirtingos esybės turi skirtingus bruožus, pagal kuriuos jas lengva identifikuoti apeigų metu. Jei man vadovautų „piktybiška“ esybė, aš nekalbėčiau taip, kaip kalbu.
Tas, kurį veda „piktosios“ jėgos, negali ištarti/parašyti tam tikrų žodžių, frazių, nepatirdamas jų poveikio. Jei tokių jėgų vedami asmenys klauso/rašo tam tikrus dalykus, jie tampa per daug agresyvūs/įsiutę (rasite pavyzdžių šioje temoje). „Piktybiškos“ esybės atsiranda: kiekvieną kartą, kai jūs keikiatės, kalbate negatyviai, rezgate klastas, smurtaujate, meluojate, pritariate žudymui, patiriate seksualinį sužadinimą, bijote, pavydite, pernelyg smarkiai džiūgaujate (taigi viskas, kas siejasi su emocijomis, geiduliais, aistringais troškimais), jos pasirodo šalia jūsų... viena, dvi, trys ar daugiau.
„Piktybiškos“ esybės yra iš šios karalystės, čia jų namai. Jūs negalite jų nekęsti, nes jos atlieka savo užduotį, savo teisėtą pareigą ir tai priklauso nuo jūsų elgesio... supraskite, jūs pažeidėjas, o jos reaguoja. Jos niekada nekursto, tai darote jūs. Jei nekenčiate jų, prarandate svarbią realybės dalį... Gerbkite jas iki tam tikros ribos. Taip pat tai parodys, jog suprantate jas, ir tai bus įvertinta. Aš rašau „piktybiškos“ kabutėse, nes jos nėra piktybiškos, jos tik atrodo jums tokiomis, kaip jūs patys susikuriate savo vaizduotėje. Žmonės yra pažeidėjai, kurie apsimeta aukomis.

K.: 1 Kokia realios sąmonės jungtis su šiuo kalėjimu?
2 Kokiais metodais galima nutraukti jungtį ir „išlaisvinti“ sąmonę?
A.: 1+2. Priklauso nuo to, ką laikysime realia sąmone ir jungtimi, mano požiūriu jie gali reikšti beveik priešingą tam, ką jūs galite turėti galvoje. Reali sąmonė yra tai, kas jums pateikiama, kai esate susijungę su Visatos Protu, kuris veikia pagal Dievo Įstatymą (jie nėra vienas ir tas pats, nors daugelis linkę tikėti kitaip). Šis Protas įsiskverbia visur, jis valdo viską, todėl su juo susijungę jūs galite patirti neribotą jo galią.
Joks kalėjimas negali izoliuoti nuo šios galios, todėl išsigelbėjimas ateis, jūs būsite palydėti iki tam tikro taško, nors didžiąją darbo dalį teks atlikti patiems. Bet tai tik pradžia, didžioji darbo dalis dar laukia jūsų priešakyje.
Kiek man leista, aš jau keletą kartų paaiškinau, kaip prisijungti, bent jau kaip pradėti.
Tai iš tiesų priklauso tik nuo jūsų.
Dvejodamas aš dar papildyčiau, kad senovinių tekstų studijavimas padės (nors daugelyje sąmoningai yra pridėta iškraipymų ir neteisingų vertimų), bet tik nuo tam tikro atsitokėjimo lygmens, jūs atpažinsite/prisiminsite mažas dalis, kurios yra teisingos. Jei nesate tame lygmenyje, jūs suvoksite iškraipymus/neteisingus vertimus kaip tiesą (kaip keletas čia parodė, ypač 1 religinės srovės) ir suklysite.

K.: Jums rūpi paaiškinti mums, kas vyksta? Jūs tipo geras berniukas, kuris duoda įrankius ar jūs mus valdote? Jūs pakeitėt savo požiūrį ar ką?
A.: Terminas neutralus reiškia ne teigiamą ar neigiamą, o tiktai pateikimą jums įrankių, o kaip juos vartoti, pasirenkate pats pagal savo norus... jūs esate pažeidėjas.
Ar jūs tebesakysite, kad aš kontroliuoju kiekvieną jūsų gyvenimo momentą, valandą, minutę, sekundę ir nurodau jums kaip galvoti/kalbėti/daryti?
Nerūstaukite ant ne to asmens.

K.: ar būtina žinoti, kodėl mes esame čia išsilaisvinimui, ar pakaks tik suprasti, kur mes esame? Ar atsakymų ieškoti „savyje“ ar „stojant“ į organizacijas, ar prašant dieviško įsikišimo, ar visuose trijuose? O gal nei viename? Jūs neatsakėte nei į vieną mano klausimą, tikiuosi aš jūsų neįžeidžiau.
A.: Būtina matyti ištisą vaizdą, kai jis nevisas, tai tarsi vaizdas pro pusiau uždengtą langą. Jūs nežinote, kas yra užuolaidos dengiamoje dalyje, todėl negalite teisingai pasielgti. Kas dengia visą spektrą? Supraskite šią vietą, kas ir kur tai yra, žinokite, kas esate jūs, kaip čia atsidūrėte, kodėl čia atvykote, kaip sugrįžti. Paruoškite save atsakymams, išsivalykite, siekite Proto, kalbėkite (viduje, išorėje), kad esate pasiruošę, gyvenkite tiksliai pagal gaunamus atsakymus.
Niekada nestokite į „slaptas organizacijas“, kokios bebūtų aplinkybės. Jokių religijų, įskaitant ir naująjį amžių, nepasikliaukite žmonėmis guru/ pranašais/ rabinais/ imamais/ popiežiais/ pranašautojais/ “mediumais“/ dalai lamomis/ politikais/ autoriais/ mokslininkais/ “įžymybėmis“/ tėvais ir t.t. kaip teisėtais Dieviškų reikalų autoritetais... kitais klausimais, jūsų reikalas pasitikėti ar ne, tačiau susitaikykite ir su pasekmėmis.
Jums reikalingas tik jūs ir Dievas, jokio kitų (su kūnais) kišimosi... kartoju, jokio svetimo tarpininkavimo.
Jei jūsų tėvas paprašys stiklinės vandens, kad įsitikintų, jog jūs juo rūpinatės ir esate paklusnus, ar jūs tiesiog jam atnešite, ar pasiėmęs stiklinę, eisite pas kaimyną, kad šis paaiškintų, ko iš tikrųjų prašė jūsų tėvas, nors kaimynas nieko negirdėjo ir dabar pats geria vandenį iš stiklinės?
Ar aš taip pat esu toks kaimynas? Aš nepaliečiau stiklinės vandens, aš atidariau duris ir liepiau jums grįžti pas tėvą.
Niekas manęs neįžeidė, žmonės įžeidžia save patys. Aš būčiau įžeistas, jei tai, ką sakau, būtų nukreipta prieš Vieną, ir, jei taip atsitiktų, aš sumokėčiau.
Aš atsakinėju nuo tos vietos, kur baigiau prieš tai, ir rašau tiek, kiek man leidžia laikas. Kartais aš praleidžiu klausimą, nes į jį jau atsakyta arba jis neesminis, taip pat ne visus klausimus matau.

K.: taigi, ką jūs pakomentuotumėte apie NESARA (angl. - National Economic Stabilization and Recovery Act - vert. pastaba))/ PLANETĄ X/ AŠIGALIŲ POSLINKĮ/ KONTAKTĄ/ ANTRĄJĮ ATĖJIMĄ? Kas slepiasi už tų pasakų ir kodėl?
A.: NESARA: perspektyvoje duos priešingus rezultatus jums asmeniškai.
PLANETA X: daugiau nebeegzistuoja kaip ir daugelis kitų planetų, mėnulių, žvaigždžių, galaktikų. Tačiau jų baigtis sukelia kažką, o tai reiškia, kad jie visuomet išlieka visumos dalimi, atlikdami savo vaidmenį.
AŠIGALIŲ POSLINKIS: mano žiniomis, taip atsitiko 2 kartus, 2-je ir 3-je eroje, jei reikės, tai bus atlikta vėl.
ANTRASIS ATĖJIMAS: atlikę savo užduotį, jūs grįžtate atgal, kur priklausote, tai reiškia, kad antrasis atėjimas negali įvykti Žemėje, nes jūs jai nepriklausote. Žmonės, kurie laukia „išganytojo“ Žemėje, kad jis atliktų visą darbą už juos, klysta. Aš pastebėjau, kad dalis Krikščionių pyksta ir su prakeiksmu puola mane asmeniškai, ką gi, tai jų pasirinkimas.
Apie Krikščionybę aš kalbėjau daugiau, nei apie kitas religijas, nes taip susidėstė klausimai. Paklaustas, aš būčiau kalbėjęs bei pasakyčiau panašius dalykus ir apie kitas religijas/ ideologijas.

K.: Kas mane domina, tai: jei kas nors skirs laiko ir pastangų informacijos ir nuorodų paieškai gausybėje knygų ir legendų ir atskirs „pelus nuo grūdų“, kas tada? Jei tas asmuo pritaikys praktiškai tai, ką sužinojęs, ar atsidurs arčiau tiesos, kurią neabejotinai žino kraujo linijos?
A.: Taip.
Vėlgi, kraujo linija yra svarbi tik žmonių valdymui. Ji nesuteikia kokių tai išskirtinių sugebėjimų daugiau suprasti, tačiau žinios yra perduodamos iš kartos į kartą, todėl atrodo, tarsi taip būtų. Bet šios žinios nėra paslėptos, Tiesa negali būti nuslėpta, Ji nori, kad jūs Ją sužinotumėte ir kviečia jus sulig kiekviena jūsų gyvenimo akimirka.
Štai kodėl per valdančiuosius Ji pasiekia jus drauge su iškraipymais ir melagingais papildymais. Kad jus supainiotų ir priverstų patikėti tais iškraipymais. Nėra parašytos nei 1 knygos, kurioje būtų tik Tiesa ir nieko daugiau, išskyrus Tiesą.
Atraskite Ją ir pagal Ją gyvenkite, įtraukite Ją į visas savo gyvenimo puses... žmonėms tai yra sunkiausia dalis, nes būtina pakilti virš šio fizinio/ materialaus pasaulio, pasiliekant žmogaus kūne, kuris reikalauja priešingo.

K.: Kiek arti tiesos yra Neale Donald Walsch parašyta serija „Pokalbiai su Dievu“? Ar jūs nesate kaip nors susijęs su Paukščių Gentimis, paminėtomis Ken Carey knygoje „Žvaigždžių sėklos tūkstantmetis“? ar esama nors kiek tiesos Sheldan Nidle rašiniuose www.paoweb.com?
A.: Amerikos indėnai sėkmingai išsaugojo žinias, bet mūsų dienomis (taip pat ir praėjusiame amžiuje) jos pateikiamos klaidingu būdu. Integracija „veikia“.
Apie paminėtus autorius: kaip aš rašiau anksčiau, ne jūsų labui leisti kištis žmogui/ patarėjams/ prekybos agentams tarp savęs ir Dievybės. Jie gali pasakyti kelis teisingus dalykus, tačiau visos tiesos - niekada.

K.: Niekas Žemėje neturi galios mus „išlaisvinti“. Niekas už šios Žemės ribų nemato priežasties išlaisvinti bet kurį iš mūsų. Dieviškasis šaltinis (jei toks iš viso egzistuoja) pats laukia, kol mes pavieniui išsigelbėsime patys. Nebus jokio „masinio pakilimo“ nei „masinės apšvietos“ ir „mes žmonės“ bus apkvailinti tuo pačiu „mes žmonės“, kas prailgins trukmę nuosprendžio, pagal kurį mes esame čia įkalinti. Mes galime pasilikti šioje vietoje visą amžinybę, jei toks yra mūsų pasirinkimas, ir mes susikūrėme tikėjimo sistemą, kuri leidžia mums tai daryti.
A.: Aš išimčiau žodžius „Niekas už šios Žemės ribų nemato priežasties išlaisvinti bet kurį iš mūsų“ ir „(jei toks iš viso egzistuoja)“. Dėl pirmojo sakinio: buvo laikai, kai egzistavo būtybės, turėjusios galios taip padaryti, tačiau joms nebuvo iškeltas šis uždavinys. Ir Dieviškas Šaltinis YRA - nėra jokių „laukia“, „nori“ ir t.t.
Jūs esate kelyje, kitas pranešimas taip pat tą parodė, bet gyvenimas yra svarbi užduoties dalis.

K.: Ir pagal Dievo Įstatymą Kristus buvo atsiųstas čia padėčiai pataisyti.
A.: Taip, bet Kristus nenusileido į Jėzumi iš Nazareto vadinamo žmogaus kūną, 2014 metų atgal, kovo 20-ąją, beveik 2 val. iki saulės patekėjimo (tai yra slaptas jūsų „dievo sūnaus“ gimimo laikas) (šie atsakymai pateikti 2005m. – vert. past.). Kristus (kuris turėjo kitokį „tikrą“ vardą, bet čia aš vartosiu būtent šį) pasirodė kartą, tik vieną, ir tai įvyko kitoje eroje, toli nuo mūsų eros (kurioje gyveno ir Jėzus iš Nazareto).
Ar jūs žinote, kas tebepalaiko žinias apie tikrąjį Kristų?
Ar jūs žinote, kas tebepalaiko žinias apie netikrą kristų(us)?

Atsakymas priešingas tam, ką jūs galvojate.

K.: Kodėl visi elito nariai garbina liuciferį, melagį ir apgaviką?
A.: Milijonai šios planetos žmonių tarnauja savo pačių sugedusiems materialiniams/ fiziniams/ proto/ emociniams troškimams, ar jie priklauso elitui?

K.: ar šiuo metu tarp „aukštesniųjų esybių“ vyksta giminės tarpusavio vaidai?
A.: Aukštesniosios esybės neturi fizinių kūnų, tarp jų nėra jokių „vaidų“, jų nekontroliuoja ši karalystė, todėl jos negali dėl to kentėti.
Jūs turite omeny žmonių kraujo linijas ir aš manau, kad iš to, ką esu čia parašęs, atsakymas į jūsų klausimą akivaizdus... visuomet esama tokių, kurie neatlieka savo pareigos. Aš priklausau mažumai. Žmonės nemato skirtumų tarp frakcijų.

K.: Raudonieji kiniečiai gavo HAARP atkirtį už Ritą: super taifūną „Akis už akį“(angl. - Super Typhoon ** Eye for Eye**) ????????????????? Ką apie tai?
A.: nekreipkite dėmesio į „pasaulinius įvykius“, visi jie organizuojami jūsų dėmesiui nukreipti. Kova, kuriai jūs privalote skirti dėmesį, vyksta asmeniniame lygyje.

Insaiderio komentaras:
Charlane,
skaitau, ką parašėt:
1. Jūs nesielgiate/nekalbate kaip vienas iš tos linijos, ir tai gerai, nes jie ignoravo
savo užduotį. Tai reiškia, kad pasąmonėje jūs atsijungėte nuo tos linijos (net jei sąmoningai gal ir ne, šitai svarbu suprasti). Jūs pasiekėte tam tikrą lygį, aš tai padariau beveik 11 metų atgal.
2. Jūsų pranašumas kai kuriose srityse ne genetinis, genų paskirtis kiek kitokia.
Tai apie tai, ką aš paminėjau viršuje.

Il vecchio sentiero è vicino *Senasis takas jau arti*

Insaiderio komentaras:
Oazaki / Hico Seijuro ? Aiki-Mei,
Prieš įsileisdami tam tikras žinias, jūs turite pasidomėti, iš kur jos. Ar jūs žinote, iš kur atėjo „žinios“, kurias jūs ką tik parašėte, kada jos buvo paviešintos, kaip tai buvo atlikta ir kieno rankomis? Dar svarbiau, kas kontroliavo tas rankas, kurios tai dokumentavo?

Aš tai sakau su geriausiais ketinimais.
Jei jūs tai žinotumėte, jūs to neskelbtumėte tokiu būdu.
Ištirkite šaknis to, ką pasakėte ir įsitikinkite patys, tai jūsų pačių labui.
Žinios iš niekur neatsiranda, jas visada kas nors perduoda.. išimčių nėra.

K.: Taigi, jūs priklausote „elitinei giminei“, kurios mes nekenčiame, nors niekas nieko niekada apie jus negirdėjo? Kodėl mes turėtume nekęsti kažko, ko mes nežinome? Kodėl mes nekenčiame jūsų? Ar mes, pagaliau, žinome, kad nekenčiame būtent jūsų? O gal taip yra todėl, kad jūs žinote, ką mes kasdien vartojame ir todėl mes nekęstume jūsų, jei žinotume, kas tai yra?
Ir jei tie, kurių vardus mes žinome nepriklauso „tikrosioms kraujo linijoms“, o jūs sakote, kad esate narys elitinės šeimos, kurios mes nekenčiame, tai jūs tarsi leidžiate suprasti, kad mes jus pažįstame, kad galėtume nekęsti. Kaip taip gali būti, jei „tikrųjų kraujo linijų“ vardai ir veidai mums nežinomi? Gal mes daugiau nekenčiame jūsų egzistavimo prigimties arba mes nekenčiame jūsų padėties gyvenime?
Ir, jei taip yra, ar visi žmonės nekenčia jūsų ar tik tie, kurie nežino ar nesupranta jūsų tikrųjų ketinimų ir/ar prigimties?
A.: Paskutinį kartą aš atsakysiu į tai.
Viskas dėl neteisingo supratimo, kas valdo iš tikrųjų. Naudojamos sąvokos, kurios neliečia mano giminės, bet jos yra valdymo dalis. Ydingas dalyvavimo prigimties suvokimas ir ydingas supratimas apie padėtis, kurios leidžia įtakoti žmonių gyvenimą.. ir jūs valdomas vėl. Niekas negali nekęsti kitų todėl, kad pats nesupranta reikalo esmės, tačiau būtent taip ir yra.
T.y. neteisingas taikinys, veltui švaistoma energija.

K.: 13, jei dieviškumas yra nuleistas žemyn per jūsų kraują, kokia to jūsų kraujo grupė ir Rh? Ar esate Tamplierių dalimi ar susijęs su Vatikanu?
A.: Kaip perteikti savo galią „žemyn“, Dievybė pasirenka pagal savo pageidavimą. Kraujas/genai/fizinė dalis yra tik mažutė dalis to, kaip tai vyksta. Iš tikrųjų, to net nereikia... skamba kaip prieštaravimas?

Ne, įrodymai aplink jus.

K.: „Ką jūs sakėte, galėtų įvykti, bet tai atliktų tie, kurie valdo žemesnes sritis. Tie iš aukštesnio lygio daro tai per kasdien jūsų vartojamus dalykus.“ Norėčiau sužinoti, ką jūs apie tai žinote?
A.: Aš nepažįstu jūsų asmeniškai, bet jau dabar žinau, kad nevalgau ir negeriu 90 proc. to, ką jūs darote kasdien (pridėkite procentų). Aš net neinu arti jų, kad neprisiliesčiau. Tai beveik viskas, kas parduodama, išskyrus kelias išimtis šen bei ten.
Privalau papildyti, kad esama skirtingų rūšių, kurios skirtingai veikia skirtingus žmones. Pavyzdžiui 2 priešingybės žmonių, vartojusių tai ilgą laiką: dalis valgio metu patiria vos ne transą, kitiems tai visai nedaro jokio poveikio. Dauguma žmonių yra kažkur tarp jų, tai veikia juos taip, kad jie nepastebi. Jie greičiau dėvisi, pavargsta, sensta, lėčiau mąsto, koncentruojasi į emocinius/fizinius poreikius, susiduria su prieš 200 metų negirdėtomis sveikatos problemomis jaunesniame amžiuje, t.y. smunka gyvenimo kokybė.
Jūs nesate tuo, ką valgote, bet tai ką valgote kontroliuoja jūsų savijautą, jūsų kūno reakcijas. Dėl savo neišprusimo ir tingumo jūs patys save žalojate. Kada paskutinį kartą jūs tyrėte būtent ką jūs valgote ar kaip pagamintas jūsų sodos vanduo? Įvertinę visą tai ir išsiaiškinę, kokios medžiagos naudojamos ir ką jos sukelia, paklauskite savęs: ar duosiu šią medžiagą savo vaikui ir leisiu tai praryti? Bet būtent taip jūs kasdien elgiatės su savo vaikais.
Toliau, kaip jūs pastebėjote, visur esama elektromagnetinių svyravimų, o jūsų namai – pati aktyviausia vieta. Ar jūs bent kartą išjungėte elektrą savo namuose, kad pastebėtumėte vibracijos skirtumą?
Bent kartą jūs miegotumėte geriau.

K.: Ir prieš ką ar kam atskaitingas „elitas“?
A.: Galiausiai visi atsiskaito Vienam.

K.: Oh, pasaulio elitas, taip vadinama „visuomenės grietinėlė“. Puiki iki skausmo, bet visuomet tokia pati, besikartojantys tų pačių kelių tipų bruožai. Visos kitos reptilijos, pilkieji, hibridai, žmogiškumo pardavėjai lenkiasi jiems iki žemės.
A.: Visuomenės grietinėlė neturi nieko bendro su kraujo linijomis. Jie yra jūsų kraujo.

K.: Prašau, pasakykite, kas yra jūsų mėgiamiausias okultinis subjektas?
A.: Niekas nenuslėpta.

Insaiderio komentaras (tai atsakymai į viešai nepaskelbtus temos pranešimus/klausimus – vert.past.):
BTN nli,
Atsakymai į tam tikrus klausimus ar detalus tam tikrų temų aiškinimasis sukels priešingą efektą tam, ką reikia pasiekti, tai jums nepadės.

Omaras, kuris buvo šalia jo mirties valandą, bet neleido numirti (laimėdamas laiko) ir tas, kuris buvo drauge su Abu Bakru ir atvedė jį iki Omaro kalbos, kai jis grįžo iš Medinos... nors žmona svarbesnė.

Tai nebeturi reikšmės, tai atlikta.
Aš nenaudoju e-mail ir mano dalyvavimas netrukus pasibaigs.

K.: Ar jūs kaip nors susijęs su Anunakiais, apie kuriuos rašė šumerai? (angl.-Anunnaki. Šumerų dievai –vert. past.). Kiek arti tiesos yra knyga Iluminatus! Trilogija: Akis piramidėje (The Eye in the Pyramid), Aukso obuolys (The Golden Apple), Leviathan parašytos Robert Shea ir Robert Anton Wilson? Ar Moronis, kuris minimas Mormonų Knygoje yra ateivis iš Plejadų ir ar tiesa, kad tokios būtybės vis dar kontaktuoja su žmonija?
A.: Jų daugiau čia nebėra. Tai buvo kita era. Jų žinios jiems nepriklausė, žinios visada yra perduodamos, todėl jos ir dabar yra pateikiamos.
Aš jos/jų (?) neskaičiau. Jei ją audringai šlovina kritikai ir ji stipriai propaguojama, jūs žinote, ką tai reiškia. Ten gali būti kiek tiesos, bet ji skęsta iškraipymų jūroje. Niekas netvirtina, kad autoriai tai daro sąmoningai. Nors kai kurie būtent taip ir daro (tie, kuriems svarbu pripažinimas ir šlovė, tie, kurie „pardavė savo dūšias“), kai kurie ne, bet pastarieji būna pastebėti ir paremti, nes tarnauja jų tikslams. Nėra nieko lengviau, nei parašyti „bestselerį“/“hitų“ albumą/filmo scenarijų, jei žinai aukščiausio rėmėjo planus.
Mormonus, kaip ir kitus religingus žmones, kontroliuoja tie patys, kurie kontroliavo jų „pranašus/dievo sūnus/angelus/ šventuosius ir t.t.“ Šiame pasaulyje Siela, kartą pabuvusi kūne, nebegali virsti Angelu. Siela negali transformuotis į tai šiame pasaulyje, aš tvirtai tai kartoju. Tačiau vis vien teigiama, kad Moroni buvo atgaivintas kaip Angelas šiame pasaulyje. Mormonizme esama tiesos grūdo (kaip ir kitose religijose), todėl raštų skaitymas nepadarys jums žalos, kol būsite dėmesingi.

K.: Koks maistas ir t.t., naudojamas mums kontroliuoti? Ar yra kas nors, ką mums dera vartoti ir ko ne, kad aiškiau matytume realybę? Iš ko susideda nuosaikumas? – tai saikingumas visame kame ar kažkas daugiau?
A.: Apie maistą žiūrėkite aukščiau. Tai tėra 1 manipuliavimo dalis, ji naudojama derinyje su kitais 6 jūsų kasdieninio gyvenimo kontrolės metodais. Jei jūs galite „ištrinti“ kelis iš savo gyvenimo ar bent patirti mažesnę jų įtaką, poveikis dramatiškai susilpnės, tačiau ne tai pagerins jūsų sąmoningumą.
Šie metodai naudojami tam, kad jūs greičiau susidėvėtumėte, pablogėtų jūsų gyvenimo kokybė. Jie yra tarpusavyje susiję.
Štai tie metodai:
1. maistas ir gėrimai
2. vaistai, „Sveikatos priežiūra“ (tame tarpe vitaminai)
3. Elektros bangos (tame tarpe ir jūsų PC ir mob. telefonas, namų elektros tinklas, viskas, kas turi mikroschemas).
4. Žiniasklaida, ar tai TV-radijas-laikraščiai-žurnalai-internetas (akivaizdžiausias metodas, bet ir labiausiai pavergiantis).
5. Muzika, Garsai (skiriasi nuo žiniasklaidos, taikomas kitaip, bet dažniausiai per žiniasklaidą).
6. Oro užterštumas.
7. Švietimo sistema (tame tarpe žinoma literatūra, kuri dažniausiai iškraipyta, ar tai būtų istorija, psichologija, metapsichologija, „filosofija“, menas, mokslas, religija, net ir pasakos, sekamos mažiesiems).
Politikai naudojasi šiais metodais ir bombarduoja jus tuo kasdien, kad užsitikrintų palaikymą ir aprūpinimą.
Taisyklė tokia: Jei kas remiamas/šlovinamas/jam plojama/giria kritikai/ duodama dykai, būk labai atsargus. Kas tai bebūtų - maistas, vaistai, naujausi technologiniai stebuklai, , „menininkas“, politikas, muzikantas, knyga, šou, gėrimai ir t.t. Tvirtinimai, kad „kai kurie išlaikė laiko išbandymą“, organizuojami tikslingai.
Problema tame, kad būdamas pernelyg atsargus gali pražiopsoti keletą tikrų perlų, kuriuos kai kas sąmoningai įterpia tarp manipuliavimo įrankių.

Esama ir keleto kitokių metodų (draugijos/kultai/ sektos/ žmonės, politikuojantys vieni su kitais, ir t.t.), bet pagrindas – 6 viršuje (Insaideris suklydo (?) – vert.past.), kurie reklamuojami nuo Prancūzijos „Revoliucijos“.

Nuosaikumas: sąmoninga susilaikymo forma, grindžiama savęs pažinimu, siekiant vidinės Sielos (kuri yra jūsų nematomoji forma, Siela nėra jūsų dalis, jūs esate vientisi) darnos. Santūrumas emocijose/troškimuose/aistrose/veiklume nereiškia jų atsisakymo (tai jums pakenks, būkite atsargūs), ramiai pažabojus, juos dera nukreipti viena vaga aukštesnių tikslų siekimui. Visa tai veda link blaivaus gyvenimo, nors ir paprastesnio, bet kupino dovanų, nes jūs tampate visišku savo paties šeimininku, o jūsų emocijos/ troškimai/aistros nebediktuoja jums, kaip elgtis. Greta šio proceso, tuo pat metu jūs išsivalysite ir pasiruošite Visatos Proto apšvietai.
Būkite kiek įmanoma panašesnis į tai, su kuo jūs norite susijungti.

K.: 1. Ar jūs turite draugų ne iš kraujo linijos, su kuriais bendraujate?
2. Ar jūs jaučiate simpatiją, neapykantą ar gailestį?
A.: 1. Taip, bet nėra išmintinga pažinoti daug žmonių.
2. Kūnas verčia jus patirti simpatiją, neapykantą, gailestį ir visas kitas emocijas, kartu su troškimais ir aistromis, kad jus supainiotų, priverstų užmiršti save, kad taptumėte bežade savo paties kopija.
Jos turi savo pamatus šiame materialiame/fiziniame pasaulyje.
Juo labiau jūs leidžiate joms save valdyti, tuo stipriau prikaustote save prie šio pasaulio. O tai prieštarauja jūsų pareigai. Tačiau ne nekęskite jų, gerbkite.
Aš nukreipiu jas į vietą, kur jos gali pasitarnauti kam nors esmingam.

K.: Aš klausiu, KAIP atstatyti ryšį su dieviškuoju šaltiniu? KAIP tūlas pakyla virš šio kalėjimo?
A.: Aš manau, kad šiandien jau atsakiau į tai. Jei jums asmeniškai ne, paklauskite dar kartą, aš atsakysiu rytoj.

K.: aš nesakau, kad kiekvienas iš mūsų YRA DIEVAS, Aukščiausias Šaltinis, bet mes esame mūsų pačių NUOSAVAS dievas, nes iš tikrųjų mes KURIAME savo nuosavą realybę. O ką atsakysite jūs, Insaideri?
A.: Jūs dalinai aprašėte laisvą valią ir įspūdį, kurį ji gali jums sukelti, nieko daugiau ar mažiau. Taip pat ir žodis „meilė“ turi gausybę spąstų, ypač vartojant taip, kaip jūs.

K.: Re: žemė yra kalėjimas... Ar jūs turite omeny Šviesą, įkalintą materijoje? Jei taip, tuomet aš pradedu suprasti visus momentus, apie kuriuos jūs užsiminėte iki šiol.
A.: Įkalintas – ne visai tinkamas žodis, jis tarsi teigtų, jog Dievybė gali turėti blogų ketinimų. Geriau būtų, sumanytas tokiu būdu, kad... arba įsiskverbę vienas į kitą...

Insaiderio komentaras:
3nd3r,
Kai kurie jūsų aprašyti dalykai tiesiogiai siejasi su Visatos Protu. Kaip aš jau minėjau, kiekvienas gali tai suprasti.
Jei jūs galite, reiškia esate aukštesniame lygyje už kitus, tačiau būkite atsargus naudodamasis tuo, tai ne jūsų, ne šiame pasaulyje.
Be to, tai gali būti pradžia ko nors apgaulingo, ką patiria daug žmonių. Aš manau 2 ritualai galėtų jus inicijuoti ir leisti pamatyti, kas iš tikrųjų tai yra, bet atėjus laikui, jūs būsite nukreiptas link jų.

K.: jie įtraukė šeichą dykumoje, su kuriuo Jėzus susidūrė savo kelionių metu ir kuris jį palaimino. Gal kartais ką nors apie tai žinote?
A.: Aš žinau, kad keletas žmonių, su kuriais Jėzui iš Nazareto „teko susidurti“ buvo insaideriais. 3 karaliai, atsiradę iš karto po jo gimimo, iš tikrųjų jų buvo 5, bet du laikėsi šešėlyje ( skaičius 3 šioje istorijoje tarnauja simboliniam tikslui, kaip ir daugybė kitų dalykų, skaitykite lėtai).
Dovanomis buvo simboliniai artefaktai (kai kurie senoviniai), kurie apeigų metu inicijuotų jį jam skirtos užduoties atlikimui, dėl to jis turėjo keliauti į tam tikras vietas.
Aš jau sakiau keletą kartų ir pakartosiu paskutinį – jis nebuvo tikrasis Kristus, jį paruošė taip, kad jis būtų į Jį panašus ir jis buvo lydimas visą gyvenimą iki mirties, ir po to buvo užrašomi jo žodžiai (tai prasidėjo gerokai anksčiau prieš jo mirtį, nors platinimui vėliau perrašyti dar kartą).
5 karaliai taip pat dalyvavo ir jo nukryžiavimo metu, ir Jėzus iš Nazareto tai žinojo, jis būtų elgęsis kitaip, jei jų ten nebūtų. Jėzus iš Nazareto visada žinojo, kad yra jų vedamas, iš tikrųjų jis kartais net aktyviai ieškojo jų ir kitų insaiderių. 2 atvejais jis pasitraukė, tačiau buvo sugrąžintas atgal.

K.: „Elitas“ elgiasi taip, tarsi jos (naftos) atsargos yra atnaujinamos, bet iš tikrųjų jie jas kaupia. Būčiau dėkingas už jūsų mintis apie tai.
Candace Frieze kūriniai
A.: Žemė ją saugo, kol jiems jos prireikia, tie valdžioje paprasčiausiai atsuka kranelį. Taip pat esama tam tikrų frakcijų (virš marionečių), kurios yra atsakingos už tą daugumos nesupratimą, kurį jūs visi drauge išreiškiate pareiškimu apie resursų išeikvojimą.
Viskas vyksta taip, kaip aš aprašiau senesniame atsakyme.
Tuose kūriniuose yra klaidų.
1. Anunakiai yra valdovai iš skirtingos eros, jų nebėra ir juos pakeitė kiti.
10 000-15 000 metų į priekį (taip, Žemė vis dar bus) žmonės suras tekstus apie šios eros valdovus ir galvos, kad tai tinka jiems. Tų tekstų didžioji dalis jau yra parašyta.
2. jei tai kas parašyta tame tekste būtų tiesa, tai reikštų, kad šiuo metu Žemė, „žvaigždžių draugai“ ir Angelai yra sukilę prieš Vieno Dieviškąjį Įstatymą.... apie tai bjauru net užsiminti (aš turiu būti labai kruopštus, formuluodamas mintis, kad taip pat neįkliūčiau į spąstus).
Jei tai parašęs asmuo to neištaisys, ji pasieks priešingo savo siekiui ir pasiims su savimi daug tuo patikėjusių Sielų.
Kartoju, nesinaudokite jokių žmonių tarpininkavimu tarp savęs ir Dievybės.
3. Kova vyksta asmeniniame lygyje, tai reiškia, kad tik jūs galite tai atlikti, nelaukite „išganytojų“.

K.: Mano vienintelis klausimas dabar: Ar iš tikrųjų TAIP paprasta? Aš neišduosiu to, ką jūs sąmoningai ar netyčia atskleidėte... Aš dabar žinau, kad tai ką jūs sakote yra tiesa: Apie šitai negalima papasakoti, tai turi būti atrasta, nes tai praranda jėgą, jei yra kam nors atskleidžiama.
Ar ne tame slypi tokio didelio slaptumo priežastis? Žmonės negali to sužinoti ne todėl, kad tai skirta „tik elitui“, bet greičiau dėl to, kad jeigu jiems apie tai bus PASAKYTA, jie praras paskutinę progą iš čia ištrūkti?
A.: Tiesa nori, kad jūs Ją žinotumėte, tai yra Jos pagrindinis tikslas, Ji kviečia jus kiekvienu jūsų gyvenimo momentu, ir kad jūs tikrai suprastumėte, Ji yra visiškai paprasta ir pastebima su Dievo Apvaizda. Ji yra „priešais jus“.
Atsakymas į paskutinį klausimą – taip.
Jei jūs radote Ją, dėkokite Dievo Įstatymui, niekam daugiau.
Kelionė tik prasidėjo, kelias ilgas.

Aš gal būt grįšiu rytoj.

Insaiderio pareiškimas apie naujo proksi-serverio testavimą:
Testas

K.: 1) Ar tai paprastas „kartelės pakėlimas“ patikrinimui, jog man pakanka valios tęsti, ar iš tikrųjų egzistuoja galia, kuri stengiasi išlaikyti žmones vaikščiojimo miegant būsenoje? Galia, kuri NENORI, kad žmonės „taptų tokiais, kokiais gali būti“? Jei tai tiesa, koks geriausias būdas šitai išspręsti, anot jūsų patirties?
A.: tai susiję su jūsų fizinio kūno veikla, kuris maištauja kiekvieną kartą, kai jūs pasiekiate naujų aukštumų šioje karalystėje. Fizinio kūno užduotis – leisti jums patirti šią realybę, o jums siekiant kitko, jis kiekvieną kartą priešinasi. Tai yra jo pareiga, todėl geriausia jį gerbti ir švelniai tramdyti.
Esybės taip pat lydės jūsų mintis ir stengsis jas nukreipti, tai vėlgi jų pareiga, gerbkite jas ir jos tai įvertins. Niekada negalvokite apie jas kaip apie piktybines ar velniškas, jos tik reaguoja į jūsų veiksmus.
Tai ne galia, kuri nenori, kad jūs taptumėte tuo, kuo iš tikrųjų esate, priešingas teiginys yra tiesa, bet jos (esybės – vert. past.) taip pat turi savo užduotis, kurias privalo atlikti.
Tai apie materialią jūsų dalį.

K.: Ar mes turėtume pamiršti viską, ką žinome? Gal mums paprasčiausiai paleisti savo nuosavą Ego ir visiems priimti kitokią paradigmą? TAI būtų LABAI sunku atlikti, nes tai palaiko mus kaip individus šiame gyvenime. Hmmmm.....
A.: Prisiminkite viską, ką kažkada žinojote, nuvertinkite tai, ko jus buvote išmokyti po to, kai pamiršote seną ir sugrįžkite.

K.: Kaip jūs patartumėte auginti vaiką žemėje?
A.: Aš neturiu vaikų ir niekada neturėsiu.
Pirmiausia, ką daro vos tik gimęs kūdikis – verkia. Taip yra todėl, kad Siela suvokia kur gimė ir negali tuo patikėti (tik gimę, jūs geriau suvokiate kas jūs ir kur esate, nei dabar).
Siela verčia kūną verkti, nes tai yra pirmas kartas, kai ji atsiduria šiame fiziniame pasaulyje (nors tokių yra labai nedidelis skaičius) arba todėl, kad ji suprato, jog sugrįžo per reinkarnaciją po klaidų buvusiame gyvenime (tokių yra didžioji dalis).
Pati Siela neverkia (savo pirminėje būsenoje ji nepažįsta šių funkcijų), bet jos siunčiami signalai verčia kūną verkti.
Jis „be priežasties“ verkia dienas, savaites, mėnesius, kol sąmonė praranda savo galią tiek dėl natūralaus proceso, tiek dėl tėvų įtakos ar net, šiais laikais, dėl vaistų poveikio... Štai kada žmonės iš tikrųjų gimsta, po to, kai pamiršta kas jie yra, kur jie yra, dalis pamiršta greičiau nei kiti. Šis verksmas skiriasi nuo verkimo, atsirandančio po pirmųjų kelių mėnesių, kai kas net gali jį girdėti. Nuraminkite vaikus šiuo lemtingu susivokimo laikotarpiu ir paaiškinkite, kad Vienasai padovanojo jiems progą grįžti atgal į ten, kur jų vieta. Tai turės poveikį pasąmonei, kuris lydės juos visą likusį gyvenimą.
Gimimo laikas yra nulemtas (kaip ir mirties laikas), kaip ir aplinka, tėvai, gimimo aplinkybės, sveikata, etc... sutapimų nėra.
Bet lytinio brendimo metu jie nutraukia tam tikrus saitus ir tampa visiškai atsakingais už savo veiksmus, jų laisva valia leis gyventi, kaip jiems norėsis ir nulems gyvenimo kokybę... jų veiksmai net gali sąlygoti išėjimo būdą („mirtį“), bet negali pakeisti išėjimo laiko.
Tik keletą jų gyvenimo sričių paveiks iš tėvų gauti įrankiai. Didžioji vaiko gyvenimo dalis bus paremta laisva valia, tai neturės beveik nieko bendro su tėvais, jūs esate svarbūs tik pirmaisiais 5-6 vaiko gyvenimo metais, todėl tik šiuo laikotarpiu jūs galite padaryti daugiausiai gero.
Naudokitės savo intuicija (ne instinktais. 2 skirtingi dalykai). Tapę tėvais, jūs apdovanojami savybėmis (reikalingomis vaikų auginimui), kurios prieš tai nebuvo prieinamos, įsiklausykite į jas.
Kiekvienas vaikas yra skirtingas, reaguoja skirtingai, bet suteikite jiems žinių, kad egzistuoja kai kas daugiau, nei jie patiria, kad egzistuoja Gėrio Šaltinis iš kurio visa išteka tikslingai ir 1 dieną jie sugrįš, atlikę savo užduotį čia, Žemėje.
Pasakokite apie tai ne vieną kartą, bet kartokite metų metus, ir nepasakykite daugiau, nei tiek.
Viską darant teisingai, jie patys pradės jo ieškoti visą savo likusį gyvenimą, tai jų pareiga.
Jei pateiksite tai įprastu būdu (kaip daro religingi žmonės), pasieksite atvirkščio rezultato.

Muzikos instrumentai buvo suteikti skirtingoje eroje dėl tam tikros priežasties, o ne tik paklausyti, kaip kiti žmonės jais groja.

Švietimas: vienas iš manipuliavimo būdų (aš jau išvardijau kitus). Jais bus manipuliuojama, bet lytiškai subrendę jie turi reikšmingą progą tai panaikinti. Taip pat ir likusio gyvenimo metu jiems dar ne kartą pasitaikys tokios galimybės.
Jūs negalite nutraukti manipuliavimo, kaip ir paskatinti pabudimą, tai priklauso nuo paties vaiko ir jo elgesio su jam suteiktais įrankiais..... Vadovaudamasis Dievo Įstatymu Visatos Protas nuolat skverbiasi į jūsų vaiką, suteikdamas jam progą pabusti bet kuriuo momentu. Viskas priklauso nuo jo/jos.

K. Ką jūs žinote apie pranašesnę rasę, kuri buvo (ir jos dalis tebėra) garbinama kaip dievai? Ar jūs išpažįstate kokius nors viešpačius ar dievybes?
A.: Šiuo metu tėra 1 rasė, nėra kitokios specialios rasės virš kitų, žmonės painioja skirtingus dalykus ir eras.
Vienasai yra dievinamas/garbinamas kaip tas, ką jūs vadinate „dievu“.
Žodis „dievas“ yra iškraipytas terminas (kalbama apie angl. žodį – god, kuris skiriasi nuo angl. žodžių Divine – Dieviškas, Dievo; ir Divinity – Dievybė. Vert. past.) , nes jums - žmonėms leidžia jaustis taip, tarsi jūs savo maldomis galite valdyti aukštesnę esybę (kaip ir anksčiau, aš turėjau rūpestingai rinktis žodžius, kad pats nepatekčiau į spąstus).
Aš siūlyčiau juo nesinaudoti, bet tai yra jūsų pačių pasirinkimas su pasekmėmis.

Vienasai turi daugybę apraiškų/emanacijų/bruožų, kuriomis pasižymi esybių hierarchija su skirtingomis, bet sutartinai veikiančiomis funkcijomis.
Visos jos yra bekūnės/nematerialios, nors vienos gali valdyti kūnus, tik skirtingu būdu, nei mes, kitos gali apsireikšti materialiame pasaulyje, pažemindamos savo dažnius ir iš savęs išspinduliuodamos tam tikras formas.
Visos yra garbinamos kaip Vienas, kuriantis Gėrį, ir jos taip pat skiria save Vienam.
Jūs meldžiatės kai kuriems žmonėms, kaip „dievams“, ar tai būtų „pranašai“, „įžymybės“, sportininkai, politikai, autoriai ir t.t., o tai yra bjauru.

K.: Ką jūs valgote? Iš kur tai atsiranda?
A.: Ką tiesiogiai pateikia gamta. Aš turiu šiltnamį, kuris aprūpina mane tam tikromis daržovėmis/vaisiais, kurie išauga iš neužterštų sėklų. Aš turiu sveikų gyvulių, kurie aprūpina mane mėsa, kiaušiniais, pienu. Aš gaunu vandens iš požeminio šaltinio. Žinokite, kad duonos galima nusipirkti nedidelėse nepriklausomose kepyklose, ypač „užsieniečių“, nes jos nenaudoja tokių pačių ingredientų, kaip „vietiniai“; jų produkcija irgi užteršta, bet ne tiek. Šiose „užsieniečių“ valdomose parduotuvėse nusipirkti gėrimai/maistas jums tinka labiau, nei parduodami supermarketuose.
Likusieji mano giminės gyvena kitaip, jie turi „tarnų“, kurie aprūpina juos viskuo iš nuosavų valdų/gamyklų/ūkių/ir t.t.

K.: Insaideri, ką jūs galite pasakyti man apie Nikola Tesla? Jūsų nuomone jis atliko/neatliko savo „misiją“ čia, Žemėje?
A.: Visos žinios perduodamos. Teslai taip pat, tai nėra jo originalios idėjos. 2 insaideriai perdavė jam žinias, žinodami, kad Tesla panaudos jas planui (kuris buvo tuo metu) perimti energijos resursų kontrolę iš tam tikrų kraujo linijų, pažeminant jų vertę „naujų“ technologijų pagalba. Tesla atskleidė tai ne tiems žmonėms ir nutraukė visą reikalą. Protingas individas, ne toks protingas žmogus.
Insaideriai, priklausantys mažumai, turi būti budrūs dėl tokio pobūdžio atsitikimų.

K.: Ar horizonte matyti didelio mąsto įvykiai, kurie sukels kvantinį šuolį masinėje sąmonėje ir/ar kitaip apibrėš gyvenimą bei gyvenimo būdą?
A.: Ne, nieko panašaus.
Kaip aš jau ne kartą minėjau, tai vyksta asmeniniame lygmenyje. Tai reiškia, kad jūs susiprantate savarankiškai, naudodamiesi jums prieinamais įrankiais, kurių dalį, kiek man buvo galima, aš jau aprašiau.
Įvykis, kuris pakeistų dabartinę civilizacijos eigą, tikėtinas (praeityje taip keletą kartų atsitiko), bet tai neturi nieko bendro su tuo, ką rašote jūs. Jūsų pareiga Vienam ir sau lieka tokia pati, kas benutiktų.
Nešvaistykite energijos įvykių laukimui, būdami pasyvūs jūs tik prailginsite savo buvimo laiką.
Aš pridėčiau dar kai ką, kas gali skambėti priešingai pasakytam, bet skaitykite atidžiai:
Kai masės priverstos patikėti kažkuo neigiamu, jos gali sukurti tai, ko visiškai nenori. Taip, pavyzdžiui, dirba jūsų vadinama NWO (angl.- New World Order - naujoji pasaulio tvarka; vert. past.). Jūs tikite, kad ji įgyja formą, taigi ji įgis formą, o teoretikai yra pagrindiniai žaidėjai, padedantys jai įgyti formą, bombarduodami jus „faktais“ apie tai, kad ji įgyja formą.
Tvirtindami, kad jūs prarandate galią kiekvieną dieną, jie vis labiau jus kontroliuoja... Kai iš tiesų jūs esate padėties šeimininkais.
Taigi, tie žmonės, kurie tai „atranda“, iš tikrųjų tai kuria. Panašiai veikia ir vizualizacija.

Bet aš kartoju, net jei šitie dalykai atsitiktų, jūsų pareiga Vienam ir sau išlieka ta pati.

K.: Ar gali kilti „aukštesniųjų esybių“ vyro/žmonos ryšyje nesklandumų? Ar buvo taip, kad Vieno sutverti būti drauge, eitų skirtingais keliais, nes atsisakė atlikti savo pareigas? Jei taip, tai kurioje šio plyšio pusėje esate jūs? Ar jūsų Dievas – Visada Egzistuojantis Vienas?
A.: Vėl Aukštesnės Esybės painiojamos su Sielomis kūnuose, ar tai būtų kraujo linija ar ne. Aukštesnės Esybės ir Sielos – skirtingos būtys.
Aukštesnės Esybės neįeina į kūnus šioje eroje (kuri trunka ilgiau, nei jūs manote), jos bekūnės ir nejaučia šio pasaulio taip, kaip mes.
Sielos kūniškos, mes esame šioje materialioje/fizinėje plokštumoje ir kaip realybę jaučiame jos žemus dažnius, nors ir mes galime pakilti virš jos ir pažinti aukštesnę karalystę.
Aš turiu tai trumpai paaiškinti: jūs nesate kūne, bet apimate/apgaubiate jį, patys būdami kitame nematomame kūne, sudarytame iš panašių kaip Siela (o tai jūs) elementų, bet šis nematomas kūnas yra susipynęs su fizine plokštuma (labai svarbu, kad jūs tai suvoktumėte) ir su matomu kūnu jungiasi iš nematomo kūno smegenims, širdžiai ir nugaros sritims perduodamos energijos ryšiais, taip mes (Sielos) galime valdyti kūną bei jo funkcijas ir pažinti šį pasaulį.
Sielos yra dvilypės, tai reiškia, kad jūs esate dar ir kažkur kitur, laukdami susivienijimo kitoje karalystėje.

Panašiai kaip ir jūs, dalis kraujo linijos atstovų neatlieka savo pareigų ir dėl to kenčia nuo pasekmių.
Daugelis kraujo linijų to taip pat nežino.
„Plyšio“ nėra ten, kur jūs manote. Jis yra asmenybės lygyje, taikoma ne tik jums, bet ir man.
Aš priklausau tos frakcijos mažumai, kuri vis mažėja.

Aš paaiškinau, kodėl žodžio „dievas“ nedera vartoti dėl prasminių spąstų. Vienasai yra Visada Egzistuojantis, Tyras, Geras ir iš tikrųjų Vienas, kuriantis Gėrį.

K.: Insaideri. Ar jūs čia sakote, kad „senieji“ keliai pagrįsti tiesa ir yra teisingi? Ar mes turime ieškoti senųjų kelių ir jais eiti? Ar mums reikia siekti darnos su „Motina“? kas labiau domina Vienatinį Dievą – mūsų širdys ar protai? Ir kas iš jų tvirtesnis?
Ar verta skirti dėmesį Jėzaus mokymui apie meilę?
Visi drauge mes stipresni už jus ar ne?
Ar mes esame šiame kalėjime dėl savo „nuodėmingos“ prigimties ar dėl supratimo stokos?
A.: Pirmieji žinių šaltiniai yra arčiau Tiesos, nei vėlesni. Prisiminkite vilneles kūdroje, kai ką nors įmetate: kuo toliau nuo centro sklinda bangelės, tuo jos mažesnės, kol galų gale išnyksta.
4000 metų atgal sąlyginai nėra seniai šios eros matu.
Neteisingi vertimai, neteisingos interpretacijos/priedai, ištrynimai klaidins jus. Todėl siekite Visatos Proto, kuris padės tiesą atrasti, o vėliau ją tiesiogiai perduoti toliau.

- būkite Darnoje su visu tuo, ką jums teikia Dievo Įstatymas, ir kas buvo sukurta mūsų sugrįžimui suvokti, neverčiant to į žmonių terminus.
- Dieviškasis Vienas YRA, čia nėra jokių „domisi“, „nori“ ir t.t., nors ir Jo emanacijos/apraiškos/bruožai gali veikti kaip Vienasai. Mes neturime Proto, mes galime sąveikauti su Protu, kuris gali sudaryti sąlygas mums būti išvien su Juo.
Turėti kažką reiškia valdyti tai, valdyti reiškia vadovauti tam ar, mažiausiai, kontroliuoti... Mes nevadovaujame Protui ir Jo nekontroliuojame.
Daugiausiai painiavos kelia naudojimasis intelektu ir Proto turėjimas, nes intelektas tėra Proto suteiktas instrumentas.
Siela turi skirtingas esmes, ji susideda iš tam tikrų „dalių – futliarų“, tačiau tai yra viena esybė. Vieną iš jų galima vadinti Širdimi, tai yra tai, kas jungia mus su Gyvybės šaltiniu, kurį mums suteikė Vienasai, naudodamasis savo emanacijomis.
Visos esybės yra vienodai svarbios.
- perskaitykite tai lėtai: Meilė nėra tai, kas suprantama žmonių terminais, tai iškreipta versija. Tikrojo Kristaus mokymas nėra Jėzaus iš Nazareto mokymas, tačiau pastarasis pritaikė daug iš pirmojo (aš atsimenu, vėl nekartočiau, bet šis kontekstas to reikalauja). Kristus turėjo kitą vardą, bet aš naudosiuosi šiuo, nes žmonės prie jo įpratę. Žinia yra čia nuo to laiko, kai tikrasis Kristus apsireiškė Pats skirtingoje eroje nei mūsų. Jėzus iš Nazareto buvo mūsų eros dalis. Krikščionybė skelbia ją kitaip ir iškreiptai.
Be tikrojo Kristaus apsireiškimo Žemėje mes nežinotume, kaip grįžti prie Dievo Įstatymo, kuris per Visatos Protą leidžia mums pakilti. Tai ir atskleidė tikrasis Kristus. Kur mes esame, kodėl, kas, kaip, kokie, kada - visa tai Jis atskleidė pagal Gerojo Vieno Valią ir tikrajam Kristui turi būti skiriamas visas garbinimas, tai lemtinga aplinkybė. Jam nereikia jūsų garbinimo, Aukštesnėm Esybėm nieko nereikia iš mūsų dabartinėje formoje, bet toks yra būdas pranešti, jog jūs Tai suvokiate. Jums reikalingas pripažinimas, kurį Tai jums užtikrina.
- Dievybė gali padaryti 1 žmogų visapusiškai stipresnį už visus kitus drauge sudėtus.
- Man leista pasakyti, kad jūs vis dar esate čia dėl nepakankamo susivokimo. Mąstydami negalvokite „mes“, bet „aš“. „Mes“ ateis vėliau, kitoje karalystėje.

K.: Jei „Kristus“ atėjo kitoje eroje, kodėl jam nepasisekė?
A.: Galvokite, ką kalbate, jūs kenkiate sau. Tikrasis Kristus sėkmingai atliko savo pareigą iki galo ir dabar jūsų eilė. Jei jums nepasiseks, nekaltinkite Dievo. Dievas nekaltas dėl Žemiškų reikalų.
Kai jūs persikaitinate Saulėje, ar kaltinate Saulę, kuri palaiko gyvybę Žemėje ir ne tik, ar kaltinate save, kad nieko neveikdamas per ilgai gulėjote saulės atokaitoje?

Insaiderio pareiškimas:

Tai bus mano paskutinis pranešimas, atlikta.
Tai vyko pagal Dievo Įstatymą, kuris aukščiau mano šeimos ar bet ko Žemėje ir kitur. Mažuma perduoda tai pagal Aukštesnių Esybių įsakymą, supraskite tai.
Yra 2 nepageidaujami judėjimai, apie kuriuos man žinoma.
Aš pasilikčiau ilgiau, bet dauguma temų jau aprėpta.
Aš atsakiau tiek, kiek man buvo leista ir paprasčiausiu man prieinamu būdu.
Dėl šios priežasties aš turėjau rašyti greitai.

Jei jūs apsispręsite:
Kasdien dėkokite Gerajam Vienam, kuriame visa turi savo būties pradžią, už Jo Dieviškąjį Įstatymą, suteikiantį jums progą grįžti į savo tikrąją būseną, į karalystę, kuriai jūs iš tiesų priklausote, už Jo Būtinybės galią, taikančią pagrįstus pataisymus, kuriuos jūs kasdien patiriate.
Šlovinkite Aukštesnes Esybes, kurios veikia pagal Dievo Įstatymą, kurios yra Vieno pasireiškimai/emanacijos už Gyvybės priemonių suteikimą visose srityse, už jų palaikymą ir šių priemonių suteikimą mūsų labui, už kelrodį link išlaisvinimo ir kitką.

Kreipiantis į Dievybę (perskaitykite dar sykį) rūpestingai rinkitės žodžius, nereikalaukite, nepasakokite, nemaldaukite, neįsakinėkite, nesiūlykite, neklauskite... ... tai yra pasibjaurėtina, paprasčiausiai pasakykite ir vykdykite savo pareigas.
Supraskite klausimus, kuriuos iškėliau jums atsakydamas, aš pasakiau daugiau, negu jūs perskaitėte, perduokite tai kitiems.

Grįžkite.

Iki Insaiderio išnykimo, 4 dienos, parašyti 660 pranešimai, 20 000 + peržiūros vėliau, ir visa tai be „prisegtos“ temos.
Ši tema giliai sujaudino daug žmonių, tai buvo pastebima iš pranešimų, į kuriuos Insaideris retai atsakydavo, taigi jie liko be atsakymų, nes Insaideris nekreipė dėmesio į komplimentus, šlovinimus, padėkas, įžeidimus, neapykantą, baimę.
Normalus asmuo būtų atsikirtinėjęs, bet Insaideris sutelkė dėmesį į kiek galimą didesnę informacijos sklaidą, o ne ginčus.
Ar jis iš tikrųjų buvo Insaideris?
Gal tik melagingas pokštas?
Kodėl pasitraukė, praėjus vos kelioms dienoms, juk pikto pokštininko tikslas turėtų būti dėmesys ar dezinformacija, besitęsianti savaites, mėnesius ir ilgiau, kaip daro kiti?
„Rinktis Jums“, kaip pasakytų Insaideris.

Vertimui panaudotas tekstas iš - http://www.scribd.com/doc/34503570/Reve ... an-Insider

Autorinių teisių nėra! Jokių ©

Vartotojo avataras
Svečias

Re: Insaiderio atsakymai

#2 Neperskaitytas pranešimas Svečias » 29 Gru 2010, 10:28

Perskaičius kilo tokia mintis, o tas "insaideris" negalėjo būti to pačio elito siųstas žmonių klaidinti? Jis juk labai akcentuoja, kaip svarbu skirti dėmesį "į save". Žmogus panyra į savęs pažinimą, tada nemato kas dedasi pasaulyje... Žinoma, tas matymas dažniausiai nieko nekeičia, bet neatmetu ir tokios "insaiderio" paskirties.

Vartotojo avataras
perskaites

Re: Insaiderio atsakymai

#3 Neperskaitytas pranešimas perskaites » 21 Sau 2011, 20:14

Siulyciau neskubeti reiksti nuomones vos tik perskaicius. Neretai kilusias abejones issklaido dar vienas atidus to paties teksto perskaitymas. Paskelbtieji atsakymai toli grazu nera paprasti isvedziojimai - apsizvalgykime aplinkui ir daug kas paaiskes ....

Vartotojo avataras
lietuvis
..
..
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 13 Gru 2009, 15:47

Re: Insaiderio atsakymai

#4 Neperskaitytas pranešimas lietuvis » 01 Sau 2012, 19:02

Per daug mistikos, kad būtų tiesa.
Nors prielaidų galima padaryti įvairių, tačiau šiandien kiekviename žingsnyje stengiamasi
suklaidinti žmoniją, o šiuo atveju lieka daugiau klausimų, nei atsakymų.

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių