[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Piliečių Sąšauka - Sarmatai • Sveiki atvykę į Lietuvos piliečių forumą
Puslapis 11

Sveiki atvykę į Lietuvos piliečių forumą

Parašytas: 09 Gru 2009, 20:59
cheopsas
Malonu, kad esate čia ir skaitote, o gal ir dalyvaujate ir tuo prisidedate prie mūsų visų, bendrų problemų - klausimų sprendimo.
Forumas skirtas visiems, kam rūpi, kaip gyvensime rytoj, su kuo gyvensime, kas auklės mūsų vaikus - mes patys, ar ES įsakymai kaip tą daryti. Visiems, kam rūpi kas lems Lietuvos ateitį, ar jos žmonės, ar vėlgi ES direktyvos ir pinigai, už kuriuos mokėsime savo laisve ir savo vaikų dorove. Nes šiame pasaulyje nėra nieko, kas duodama už dyką, už viską turėsime sumokėti. Tik pasirinkti galime patys ir nuspręsti, ar ta mokėtina kaina nėra per aukšta.
Prisiregistravę šiame forume galite prašytis į kitas grupes, kurių šiaip čia nesimato. Grupių vadovai sprendžia patys, priimti, ar nepriimti kažką į grupę, todėl prieš prašydamiesi priimami susipažinkite su žmonėmis iš grupės, kurie galėtų jus rekomenduoti.
Šiame forume rašyti gali visi, tik žinoma Svečiai turi tam tikrų apribojimų, bet jei norite išlikti anonimiškais, ką gi, tai jūsų teisė.
Gero bendravimo
P.s.norintiems prisijungti prie grupių
siūloma kreiptis per "Kontaktai" nuorodą svetainėse:
http://www.hetero.lt/kontaktai.html
arba
http://www.sarmatas.lt/kontaktai/
;)

Jei turite kokių žinių apie aktualius įvykius, ar akcijas Lietuvoje būtų malonu, jei praneštumėte su nuoroda (jei, ji yra). Publikuotume ją tada http://www.hetero.lt ir/arba http://www.sarmatas.lt/ svetainėse.