Laiškas Lietuvai nuo Švedijos jaunimo

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
arvydas
...
...
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 10 Gru 2009, 12:23

Laiškas Lietuvai nuo Švedijos jaunimo

#1 Neperskaitytas pranešimas arvydas » 25 Kov 2010, 09:24

 • Lietuvos žmonėms

  Mes norėtume paaiškinti, kad Birgitta Ohlsson nekalba visų Švedijos žmonių vardu. Birgitta priklauso nedidelei ekstremalių liberalų grupei, kuri kovoja dėl vis labiau ir labiau degeneravusios Europos. Deja, ši maža liberalų grupė Švedijoje turi labai daug galių. Savo nuopolį jie nori išplatinti aplink po pasaulį. Ir tai ne vien švediškas fenomenas. Visoje Europoje yra stiprių jėgų, norinčių sunaikinti Europą. Tačiau, kaip ir visoje Vakarų Europoje, Švedijoje tam yra priešinamasi, mes nemanome, kad perversijų vieta yra gatvėse. Be to, mes remiame tradicines šeimas, kurios yra visuomenės pagrindas.

  Aiškiai matome, kaip įvykiai klostosi Švedijoje, kai kasmet, kai tik vyksta homoseksualistų paradai, keliami vis keistesni ir keistesni reikalavimai, pvz., reikalaujama, kad homoseksualios poros galėtų įsivaikinti ir tuoktis. Tai prasidėjo nuo homoseksualumo legalizavimo, baigėsi tuo, kad greitai homoseksualūs santykiai bus laikomi tokiais pat kaip ir heteroseksualūs. Išdrįsę kritikuoti šiuos degeneratyvius pokyčius rizikuoja už tai pakliūti į kalėjimą. Pavyzdžiui, kunigas Åke Green savo pamoksle kalbėjo apie vis stiprėjančią homoseksualizmo lobistų įtaką ir, tarsi kokiame liguistame anekdote, vėliau už tai buvo nuteistas. Apsiginklavę kairieji ekstremistai buvo užpuolę demonstruojančius už tradicinę šeimą.

  Mes siekiame ir toliau palaikyti draugiškus santykius tarp mūsų tautų. Jūs galite nemėgti mūsų vyriausybės - mes taip pat jos nemėgstame. Ir tikimės, kad netapsite priešiški švedų žmonėms. Kai Stalinas buvo okupavęs Jūsų šalį, mes atsiribojome nuo jūsų valdžios, bet jautėme pagarbą Lietuvos partizanams.

  Kartu mes privalome sustabdyti dorovės nuopolį, kol dar ne per vėlu.

  André Le Blanc,
  Švedijos Tautinis Demokratinis Jaunimas

  http://www.ndu.nu/

  Till det litauiska folket

  Vi önskar här med klargöra att Birgitta Olsson inte talar för det hela svenska folket. Birgitta tillhör en liten extrem skara liberaler som går i bräschen för att få till ett allt mer degenererat Europa. Tyvärr har denna lilla skara med liberaler väldigt mycket makt i Sverige. De vill sprida sin dekadens runt om i världen. Detta är inte bara ett svenskt fenomen. Runt om i hela Europa finns det starka krafter som vill bryta ner Europa. Precis som i resten av Västeuropa finns ett motstånd i Sverige, där vi inte vill att man ska leva ut sina perversiteter på öppen gata. Utan där vi vill uppmuntra kärnfamiljen som är samhällets fundament.

  Vi kan tydligt se vart utveckling går, för varje år som man har hållit gaypride i Sverige så har man alltid haft allt bisarrare krav där man exempelvis kräver rätten att homosexuella par ska kunna adoptera och gifta sig för att nämna några. Det som började med att homosexualitet skulle bli lagligt slutade i att det snart anses vara lika normalt med ett homosexuellt förhållande som ett heterosexuellt. När någon väl kritiserar den degenerande utvecklingen så riskerar man att bli dömd till fängelse för det. Där exempelvis prästen Åke Green under sin gudstjänst talade om homolobbys allt mer påtagliga inflytande och perversa upptåg som han sedermera blev dömd för att ha gjort. Demonstrationer för kärnfamiljen har anfallits av beväpnade vänsterextremister.

  Vi vill uppmana till fortsatta vänliga förhållanden mellan våra folk. Ni behöver inte tycka om våran regering - vi tycker inte heller om den. Men vi hoppas att ni inte riktar era känslor mot det svenska folket. När erat folk var ockuperat av Stalin så tog vi avstånd från er ledare men vi beundrade skogsbröderna.

  Tillsammans måste vi förhindra det moraliska förfallet innan det är för sent.

  André Le Blanc,

  Nationaldemokratisk Ungdom
  http://www.ndu.nu/

Vartotojo avataras
Aidas
..
..
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: 23 Vas 2010, 19:18

Re: Laiškas Lietuvai nuo Švedijos jaunimo

#2 Neperskaitytas pranešimas Aidas » 25 Kov 2010, 11:42

Ne vienus mus užspaudė vaivorykštinis( o dėl nusavintos vaivorikštės jie kaip simbilį priėmė savo įavaizdžiui pagerinti, nors jiems labiau tiktu ruda spalva :) arba visiško nevaisingumo ar civilizacijos galo spalva) maras. Visa europa kenčia nuo jų ir visa europa nieko negali padaryti.

Vartotojo avataras
arvydas
...
...
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 10 Gru 2009, 12:23

Re: Laiškas Lietuvai nuo Švedijos jaunimo

#3 Neperskaitytas pranešimas arvydas » 25 Kov 2010, 12:51

 • Tai va kad. Geriausiai tinka ruda spalva, o naudoja vaivorykštę, tokį nuostabų gamtos reiškinį.
  Jie apskritai falšyvi, todėl nėra ko stebėtis, kaip jie sakydami gryną melą sugebėjo apgauti
  ištisas šalis. Tiesa kai kurios jų norėjo būti apgautos. Pas mus irgi pilna tokių politikų (ir -ių),
  kurie neturėdami ką įkišt, patys pagatavi ten sulįst be muilo. Ir kai kurie net sulenda.
:bdnt:

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių