Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
lietuvis
..
..
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 13 Gru 2009, 15:47

Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#1 Neperskaitytas pranešimas lietuvis » 15 Kov 2010, 21:18

 • Lietuvos praeitis, istorija - tai gėda, ar mūsų pasididžiavimas?

  Lietuvos praeitis, kokia ji buvo, jei atmesti tai, ko mokoma istorijos vadovėliuose. Ko atsisakėme (buvome priversti) ir vardan ko? - Ką praradome ir ką gavome mainais už protėvių išdavystę, nes atleiskite kitaip to veiksmo pavadinti negaliu.
  Istorijos klastojimas vyksta visur ir totaliai. Bet nežiūrint į tai, vis išlenda į paviršių vienas, kitas faktas, rodantis, kad buvo taip, o ne kitaip, kaip teigia oficiali istorija.

  Kalba dabar eina apie dabartinę "Nepriklausomą" Lietuvą. Rašau kabutėse, nes net juridiškai nesame nepriklausomi, nors mus bando įtikinti esant atvirkščiai tie, kurie kadaise stovėjo prie sąjūdžio vairo, o dabar sėdi valdžioje. Jau vien faktas, kad kažkas gali reguliuoti Lietuvai, kokius jai įstatymus leisti, pasako viską apie tą atsiprašant "Nepriklausomybę". O jei pridėti tai, kad ir finansinė sistema priklausoma nuo užsienio bankų, šalies auksas guli užsienio banke, tai nepriklausomybė atrodo labai iliuzinė. Nors mus bando įtikinti priešingai.

  Ir kur tik įmanoma klykiama apie Rusijos grėsmę, lyg kitų grėsmių Lietuvoje nebūtų. Lyg narkomanija, bei alkoholizmas, kurie plinta jau pradedant 11-mečiais mūsų vaikais, būtų mums pakišti rusų, o ne išgirtųjų Vakarų. Lyg "demokratija" mums siūlytų tikrąją žodžio laisvę, o ne pilną dezinformaciją, arba informacijos blokadą, kas vyksta iš tiesų.

  Lyg rusai, o ne tie, kas dabar sėdi ir sėdėjo anksčiau valdžioje, išpardavė Lietuvos strategines įmones tiems, kurie dabar reguliuoja šildymo, kuro kainas, nuo kurių tiesiog verkia gyventojai.

  Prieš 20 metų žmonės, kurie paskelbė Lietuvos Nepriklausomybę, pagrįstai galėjo didžiuotis nuveikę žygdarbį, vertą mūsų protėvių, 1918 metais atkūrusių Lietuvos Nepriklausomybę, nuo bet kokių valstybių ryšių.
  Deja, jau po 14 metų, Lietuva tą Nepriklausomybę prarado ir to pasekmes matome dabar. Iš Lietuvos Konstitucijos buvo pašalintas straipsnis, kad "Lietuvos Respublikoje negalioja jokios kitos valstybės konstitucija", tuo paliekant galimybę ES reguliuoti Lietuvai gyvybiškai svarbias sferas.

  Nebuvo surengtas net referendumas dėl šio straipsnio panaikinimo, nes vargu ar Lietuvos piliečiai būtų sutikę savanoriškai atsisakyti taip sunkiai iškovotos Nepriklausomybės. Viskas buvo padaryta tyliai, pasiremiant vien tik žmonių noru būti ES sąjungoje, bet to stojimo sąlygos buvo nutylėtos. O pati ES konstitucija buvo priimta net jos neskaičius, neišvertus į lietuvių kalbą ir be jokių svarstymų! - 2008 metais buvo priimta Lisabonos sutartis. Citata iš svarstymo:
  Parlamentarai nepritarė Rimanto Smetonos siūlymui papildyti sutarties ratifikavimo įstatymą pabrėžiant, jog Europos Sąjungos institucijos ir teisės aktai negali pažeisti Lietuvos suvereniteto ir pamatinių vertybių bei paveldo.
  Europos reikalų komiteto pirmininkas konservatorius Andrius Kubilius sakė, kad darbas, kurį siūlo nuveikti R. Smetona, esąs jau padarytas priimant atitinkamą Seimo rezoliuciją. Įtraukti papildomas nuostatas į pačią ratifikavimo sutartį, anot konservatoriaus, esą nenaudinga, nes tegali sukelti tik teisines kolizijas.
  "
  Už šią sutartį balsavo 83, prieš 5, susilaikė 23 parlamentarai. Viso balsavo 111 parlamentarų. Įdomu kur buvo likę 30 tokio svarbaus balsavimo metu? Ir kokias teisines kolizijas gali sukelti mūsų apsaugos nuo kitos NEVALSTYBĖS įsikišimo įstatymas, ar ratifikavimo pataisa?! Ir dar klausimas – Kam nenaudinga „ Įtraukti papildomas nuostatas į pačią ratifikavimo sutartį“ ? Kas čia už visą Tautą sprendžia kas jai naudinga, o kas ne?

  Kitaip tariant buvome apgauti. Elementariai išdurti tų, kuriems patikėjome valstybės vairą.
  Apie šią didžiulę apgavystę istorija nutyli, pateikdama tuos įvykius, kaip didžiulį Lietuvos politikų laimėjimą. Kas yra absoliutus melas.

  Dabartinė "Demokratija" mums siūlo daugumos teisę, bet kai Lietuvos DAUGUMA pareiškia, kad ji nenori homoseksualių "šeimų", homoseksualios propagandos, bei homoseksualistų paradų, pasakoma:
  "Jūs homofobai ir mes jums pritaikysime ES teisę, kuri aukštesnė už bet kokius, nesveikus, daugumos norus". Mes jums įkišime, norite jūs to, ar ne, Gender Mainstreaming programą, kuri numato, kad pasaulyje egzistuoja 5 lytys žmonių, o ne 2 kaip mums įdiegė mūsų protėviai ir kuo mes kol kas dar šventai tikime. Ir pradėsime nuo vaikų darželių, kas jau buvo padaryta, bet kilus visuomenės triukšmui laikinai numarinta. Bet tai sugrįš, kai visuomenei bus papildomai praplautos smegenys, arba ES bus priimtas įstatymas, kad ES narėms privalu vykdyti šią programą.

  Štai kokia ta demokratija ir tai vyksta visais klausimais, kurie apibrėžti ES teisėje. ES, kuri savo esme yra net ne valstybė, o tik valstybių sandrauga (t.y. turėtų būti). Mūsų politikai ES parlamente neatstovauja Lietuvos piliečių interesų, jie atstovauja patys save, arba užima geriausiu atveju statistų vaidmenį.

  Paveikslėlis

  Demokratiškiausia Vakarų visuomenė, kuri dabar yra mūsų sąjungininkė NATO bloke, link savos "demokratijos" ėjo per kraują ir genocidą, per ekonominį šantažą. Bet jos demokratijos pasiekimais kažkodėl neabejojama, atmetant net akivaizdžius istorijos faktus, kad JAV buvo išnaikinti ir alkoholiu demoralizuoti jos tikrieji gyventojai, amerikos indėnai, kuriems įsigalėjus dabartinei "Demokratijai" turėtų būti sugrąžintos jų protėvių žemės (bent jau). Nieko panašaus, kam jie rūpi, jei jie neturi balso. Jie neturi galios, todėl nėra demokratijos subjektas.

  Arba imkime akivaizdų faktą apie karą Persijos įlankoje, kurį pradėjo JAV, okupaciją Irake, kur "demokratija" buvo diegiama per kraują pasiremiant išgalvotu "branduoliniu" ir "cheminiu" pretekstu. Apie karą Afganistane, kur Lietuva irgi įdeda savo indėlį aiškindama tai, kaip pagalbą Sąjungininkams. Nors Sąjungininkams Lietuva, kaip karinis vienetas yra tiesiog NULIS, jiems reikalingas tik ideologinis jų grobikiškų planų palaikymas pasaulio akyse. Štai kokia mūsų rolė.
  Ir mes (t.y. valdantieji), arba mūsų visų vardu, ši misija pristatoma, kaip Lietuvos indėlis kovoje už demokratijos pasiekimus??!

  Ir dabar JAV, šių faktų fone, pateikiama mums kaip "Vakarų demokratijos tvirtovė". Ar norėtume tokios demokratijos savo šalies atžvilgiu? - Ar negalime įsivaizduoti, kaip Lietuvoje, jai tapus nemokia, o dabartinės politikos atveju tai pilnai įmanoma, joje įvedamas „Demokratiškas tiesioginis valdymas“, įvedant „taikdarių kariuomenę“. Pažiūrėkite kokiomis sankcijomis grasinama Islandijai už tai, kad ji neužkrovė savo gyventojams Bankų prisidarytų skolų, o nusprendė viską išspręsti referendumu. Bankai nacionalizuoja šalies nuostolius, privatizuodami tik pelną.

  Grįžtant prie 1918 metų Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo, to meto politinės ir visuomeninės sąjungos plačiai naudojo savo protėvių naudotą simboliką ir atributiką. Apie ką dabar nutylima, arba net aktyviai neigiama, neatsižvelgiant net į realius faktus, kuriuos nesunku patikrinti. Atsisakoma visko, kas galėtų sieti dabartinę Lietuvą su jos praeitimi, pavyzdžiui 1935 m Lietuvos skautų, Svastikos ordinas, kuriuo buvo apdovanoti Biržų skautų Vyčiai:

  Paveikslėlis

  Šis ordinas buvo įsteigtas 1925 metais ir visiškai nesusijęs su jokiais Hitleriais, nes kaipo tokio, ano dar nebuvo nei valdžioje, nei planuose. Tuo tarpu ką matome dabartiniame skautų judėjime, nors judėjimo aprašyme parašyta:
  citata: "Organizacija tęsia prieškario Lietuvoje įsikūrusios „Lietuvių skautų sąjungos“ (1918 m.) veiklą" http://www.trysmilijonai.lt/2009/10/pro ... junga-lss/
  Deja ta veikla tik kopija, nes tęstinumo nėra jokio, jei jau atsisakyta senosios simbolikos, jei gėda didžiuotis savo protėvių palikimu mums.

  Latvijos Politikė Helmi Staltė išdidžiai nešioja protėvių svastikas, nes kildina save iš jų, didžiuojasi jais. O iš ko kildiname save MES?

  Paveikslėlis

  1916-17 metais įkurta Tautos pažangos partija, kuri 1924 m. rugpjūčio 17 d.–19 d. vykusioje konferencijoje tapo Lietuvių tautininkų sąjunga. Pirmuoju vadovu išrinktas prof. Vincas Krėvė-Mickevičius:

  Paveikslėlis

  Kokią simboliką naudoja dabartinė tautininkų sąjunga ir ką bendro ji turi su mūsų praeitimi? - Spręskite patys. Jie patys atsisakė savos nepriklausomybės prisišlieję prie TS (konservatorių). http://www.tautininkai.lt/istorija.htm
  Tik gražūs šūkiai.

  Kaip matome 1918 metų Nepriklausomoje Lietuvoje buvo plačiai naudojama mūsų protėvių simbolika, kurios tikrumu niekas neabejojo. Tuo tarpu dabar ši simbolika pripažįstama, kaip nusikalstama. Kas mes tokie, kad kaltinti savo protėvius už jų įsitikinimus, kai tik jų dėka išliko Lietuva, kaip valstybė? - Kodėl saujelė politikierių sprendžia kokia yra, ar buvo mūsų istorija, tam imdamiesi bet kokių priemonių istorijos falsifikavimui?

  Galų gale, kam naudinga, kad lietuviai pamirštų savo tikrąsias šaknis, kurios rėmėsi toli gražu ne į pelno siekį? Visais laikais iki šių dienų, Lietuvos valstybės veikėjai saugojo ir puoselėjo Lietuvos nepriklausomybę, rūpinosi tautos doroviniu auklėjimu, rūpinosi savo kaimu.

  O ką matome dabar? Ir pakartosiu klausimą, kam Lietuvoje naudinga falsifikuoti istoriją?

  Paveikslėlis

  Atsakymas paprastas: tiems, kam ištiesu nerūpi Lietuvos nepriklausomybė, nes visais laikais nepriklausomybė buvo siejama su didvyriška protėvių veikla, praeityje buvo semiamasi stiprybės dabartiniams sprendimams, praeityje buvo ieškoma atsakymų į dabarties klausimus. Praeityje gyveno didūs žmonės, kurių fone mūsų politikai atrodo tiesiog apgailėtinai.

  Mūsų protėviai karste apsiverstų sužinoję, kad Lietuvos Nepriklausomybė buvo iškeista į abejotiną sąjungą, net ne su valstybe, o su kažkokiu neaiškiu dariniu, pavadintu Europos Sąjunga. Kurio pirmas reikalavimas buvo atsisakyti energetinės nepriklausomybės. Įsivaizduojate? - Atsisakome politinės Nepriklausomybės ir kad parodyti, kad darome tai savo noru, esame verčiami papildomai atsisakyti dar vienos nepriklausomybės, t.y. energetinės.

  Čia Lietuva taip norėjo likti be Nepriklausomybės, kad buvo pasiruošusi dėl to paaukoti viską, politinę, energetinę, teisinę nepriklausomybę. Ar TU to norėjai, ir, ar tavęs kas nors to paklausė??

  Dėl viso to, kas išvardinta aukščiau ir falsifikuojama istorija, apskelbiami Rusijos agentais tie, kas bando pasakyti tiesą, nes Vakarų vertybės, kaip ir neabejotinos. Nors tose vertybėse neabejotina tik viena, t.y. tai, kas buvo išvardinta aukščiau. Visa kita yra tikrai ginčytina ir abejotina.

  Reziumė:
  Tai ką gavome iš vakarų dabar, yra tik skolos, vaikų narkomanija ir alkoholizmas, totali visuomenės ir šeimos demoralizacija, žemės ūkio sužlugdymas, masinė emigracija, genetiškai modifikuoti produktai, bei totalus nepasitikėjimas valdančiaisiais. Papildomai totalus smegenų plovimas per masinės informacijos priemones, kad visa tai yra gerai. Pasiremiant tuo, kad TVF pritaria tam, kas daroma Lietuvoje.

  Nekalbame apie tai, kad 1990 metais Lietuva nebuvo skolinga nė vienai užsienio valstybei. Dabar kasmet, vien už skolų administravimą mokėsime 1 mlrd litų. Nors tos skolos ne Lietuvos gyventojų veiklos pasekmė, tos skolos sėdinčių valdžioje veiklos pasekmė.

  Galima išeitis iš tos situacijos būtų grįžti atgal, nuo kur prasidėjo visos klaidos. Bent jau į 1918 metus ir susirasti prioritetus, kuriais vadovaujantis buvo atkurta to meto Nepriklausomybė. Pamatysime, kad nuo dabartinės Lietuvos prioritetų jie skiriasi, kaip diena ir naktis. Dabartinės Lietuvos Nepriklausomybė jau istorija, apie tai gerai yra parašęs Romualdas Ozolas http://www.sarmatas.lt/03/antroji-lietu ... -istorija/ , bet šį istorijos tarpsnį geriau prisiminti, kaip vieną iš Lietuvos klaidų ir nepamiršti jos, kad ateityje ji neturėtų galimybės pasikartoti.

  Tad klausimas turėtų būti toks: ar Lietuva paskelbusi Nepriklausomybę turėjo kokią kitą išeitį, nei valdančiųjų sprendimas stoti į ES bet kuriomis sąlygomis, nepasitarus su visa Tauta, net neskaičius tų sąlygų. Atsisakius energetinės, bei politinės nepriklausomybės.

  Arvydas Daunys

Vartotojo avataras
Dariuss
...
...
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 22 Vas 2010, 00:59

Re: Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#2 Neperskaitytas pranešimas Dariuss » 15 Kov 2010, 23:43

Tai, kad Lietuvoj nėr juristų, nusimanančių apie teisę.
Kaip paimt daug mokančiu, kaip dykai atiduot yra, o saugančių valstybės interesus nėr, kitaip tas burbulas su ES senai būtų sproges

Vartotojo avataras
Svečias

Re: Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#3 Neperskaitytas pranešimas Svečias » 16 Kov 2010, 00:18

naiviai stovi pats klausimas.atsisako tikrai toli grazu ne visi,tik deje visi priversti su tuo sutikti.gaila kad tik nedidele dalis lietuviu dar pajegi sveikai galvoti ir matyti realybe,ta dalis kuriai dar neiskalbe smegenu ir kuri dar nera fiziskai ir moraliskai degradavus,tokia net baisesne negu aviu banda.Tai va is tu dar galinciu sveikai galvoti reiketu atimti tuos kurie is viso sito absurdo pasipelno(politikai ir suinteresuoti vienetai) ir lieka ne tiek jau daug tokiu kurie noretu tam priesintis ir nesutinka su eiline okupacija(i kuria einam aceit savo noru).bet tokiu yra nedaug ir ju balsai nesigirdi visoje likusiu avinu bandos bliovime.jei ir kas nors isgirsta toki balsa tai toks balsas iskarto buna pavadintas komunistiniu ir kgb-istiniu ir yra gan greitai uzspaudziamas.todel siu zmoniu bandymas kazka pasakyti yra tolygus riksmui tyruose.patikejimas propoguojama laisve yra ne kas kita kaip susitaikymas su nelaisve.kol zmogus nejaucia savo laisves tol jis kovoja kiek gali ir kaip gali,bet kada jis patiki jog yra laisvas tai kovos jo baigias. dauguma itikino kad esam laisvi,tai ir kovot nebeliko uz ka,o kada nebeliko uz ka kovot ir patikejom kad esam laisvi tai ir tapom tokie durneliai,kuriuos kaip nori taip duchina o jie paklusniai tyli ir daro kas jiems pasakyte,nes jie juk laisvi! tie kurie negalejo su tuo susitaikyt arba bega nuo tokios laisves arba nusizudo,bet moralas labai paprastas:geriau jau buti nelaisvej,tai bent islieka tikejimas kad rytoj gal pavyks issilaisvint,nei tokioj laisvej,kurioje rytojus atrodo bus tik dar "laisvesnis".ir jei emigrantus kaltina kad jie bega is lietuvos tik del sotesnio kasnio,tai galeciau suskirstyti emigrantus i dvi grupes.1. neturintys jokiu vertybiu,ekonominiai emigrantai ir 2.zmones begantys nuo laisves,nes nuo tokios laisves norisi buti nelaisvej.

Vartotojo avataras
ineta
..
..
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 01 Kov 2010, 15:09

Re: Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#4 Neperskaitytas pranešimas ineta » 16 Kov 2010, 10:10

O gal tiesiog nėra toks paprastas kelias į LAISVĘ po tokio ilgo laikotarpio nelaisvės, po tokio mūsų kaip tautos žeminimo, istorijos niekinimo. Jei nuolat kartos, kad esi menkas, mažas, bejėgis, niekam tikęs, neprotingas, "stabdys" (nes krikščionybės nenorėjai), tai daug lietuvių tuom patikėjo ir nuo vieno "vyriausiojo brolio" pats nori būti po kito "vyriausio brolio" sparnu. Daug kas tiki ir dabar, kad NATO ir ES narystė geriausia kas galėjo Lietuvai nutikti.

Gal reikia pradėti nuo to, kad mūsų valdovai buvo labai išmintingi ir gerai suprato kokią pražūtį neša krikščionybė. Jie kaip niekas kitas Europoje suprato grėsmes mūsų ateities kartomis. Ir turime būti dėkingi jiems, kad atitolino krikštą. Turime didžiuotis, kad Žemaičiai savo užsispyrimu buvo paskutiniai šioje kovoje nugalėti. Gal reikia pirmiausiai mums susigražinti savo savigarbą, tautos savigarbą, patikėti savimi.

Vartotojo avataras
arvydas
...
...
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 10 Gru 2009, 12:23

Re: Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#5 Neperskaitytas pranešimas arvydas » 16 Kov 2010, 10:32

 • Galvoju panašiaip, kaip ir Ineta, pirmiausia reikia atmesti kalbas tų, kurie sako, kad lietuviai tai europos provincialai, runkeliai, nevykėliai nesuprantantys laiko dvasios.
  Lietuviai yra turintys SAVO dvasią, kuria dar tiki, nors daugelis nedrįsta jau garsiai to išsakyti. Mes savo šalies, o ne abstrakčios Europos patriotai, ne kosmopolitai, kuriems gerai visur. Mes norime būti verti savo protėvių, nes tas, kas negerbia savo praeities ir šaknų, net nevertas vadintis žmogumi, jis bus užmirštas lygiai taip pat, kaip užmiršo pats iš kur kilęs. Tokių negerbia niekas ir niekur.
  Ir jei išdrįsime tą pasakyti garsiai, kiekvieną kartą kai mus vadina atsilikusiais ir nesusipratusiais, pilnai gali būti, kad ir taip sakantys susimąstys.

Vartotojo avataras
Valius

Re: Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#6 Neperskaitytas pranešimas Valius » 16 Kov 2010, 22:53

Nukirsk medžiui šaknis, medis iš nudžius. Manau, kad tas pats yra ir su žmogumi...

Vartotojo avataras
Dariuss
...
...
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 22 Vas 2010, 00:59

Re: Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#7 Neperskaitytas pranešimas Dariuss » 17 Kov 2010, 03:01

Matai darant blogį, privalai stabdyti visais įmanomais būdais, kitaip tampi bendrininku.
Tai ištrinta iš žmonių pasamonės, tuom nesivadovaujama, todėl blogis auga ir didėja. Akivaizdžios blogio apraiškos stabdomos ir baudžiamos, o paslėptos, toleruojamos ir visokeriopai skatinamos. Todėl atsiranda visokiausi tolerastai ir liberastai, todėl televizijos propoguoja vartotojišką visuomenę, kad įtrauktu žmones į trumpalaikius malonumus, atimdami tikrą gyvenimo laimę, gyvenimo prasmę.

Vartotojo avataras
Valius

Re: Vardan ko atsisakome Lietuvos praeities?

#8 Neperskaitytas pranešimas Valius » 20 Kov 2010, 10:22

Ineta, pasirodo, laisvės, tokios, kaip visi įsivaizduoja, nėr. Ji baigiasi ties mūsų receptoriais. Tai reiškia, kad mes laisvi esame tik matyti, girdėti, liesti, skanauti, uostyti ir kažką "ne taip" jausti. Visa kita jau sugalvota "iki mūsų". Mes neva laisvi kažkaip vertinti, tai ką matom, girdim, uodžiam, liečiam ar skanaujam, bet, sutik, kad negali sakyti "šalta", jei yra 'karšta", sakyti "saldu", kai aplink visiems "rūgštu", skant, tam tikra kultūra formuoja to vertinimo kriterijus ar sąvokas. O viskuo lengvai galima manipuliuoti. Būtent masonai ir pasirinko tą magišką šūkį "Laisvė, lygybė, brolybė", kad galėtų "vėjus" kelti. Man kažkaip rutuliojasi "laisvės" sąvokos pakaitalas. Sakinys tada skambėtų taip: "O gal tiesiog nėra toks paprastas kelias į tikrą pasaulio suvokimą po tokio ilgo melagingo pasaulio suvokimo (pasaulėžiūros) brukimo laikotarpio, po tokio mūsų kaip tautos žeminimo, istorijos niekinimo".

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių