[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Piliečių Sąšauka - Sarmatai • Obamos įsakymas iki 2010 kovo - Diskusija - nuomonės
Puslapis 11

Obamos įsakymas iki 2010 kovo - Diskusija - nuomonės

Parašytas: 02 Sau 2010, 10:42
arvydas
 • Obamos įsakymas: daugiau negu milijonas turi pradingti iki 2010 metų(nuoroda)
  Gavęs neordinarius įgaliojimus iš Aukščiausiojo Teismo nuplėšinėti nuo visų „žmogiškąjį pavidalą“, prezidentas Obama telkia „tamsiąsias jėgas“, kurios jam reikalingos baigiamajam visų oponentų naikinimui
  Rusijos karo analitikai vadina prezidento Obamos įsakymą „stulbinančiu smūgiu“ Amerikos liaudžiai, siekiančiai išlaisvinti vyriausybę iš tironijos gniaužtų. „JAV piliečiai, užsiimantys disidentine veikla, turi „efektyviai išnykti“ iki 2010 metų kovo 1 dienos dėl jų keliamos pilietinio karo grėsmės šioje greitai kolapsuojančioje šalyje“, praneša GRU šaltiniai.
  Perskaičius straipsnį apima slogi nuotaika, juk laikyta demokratijos tvirtove Amerika, dabar pasisuka 180 laipsnių savo politikoje.
  Iškart kyla daugybė klausimų ir keli iš jų: kaip tai gali paliesti Lietuvą; mūsu tautos išriktųjų galima nuomonė; tolesnė Lietuvos politika Amerikos atžvilgiu; ir t.t.

  Ką manote jūs? - kaip turėtų reaguoti lietuviai į tokius faktus - ar reikšti palaikymą Amerikos naujai politikai, vien todėl, kad ji partneris Nato bloke, ar pasmerkti tokį Obamos administracijos žingsnį?

Re: Obamos įsakymas iki 2010 kovo - Diskusija - nuomonės

Parašytas: 02 Bal 2010, 10:02
Aidas
Tai naturalus totalitarinės valstybės žingsnis, kurio reikėjo tikėtis. Viskas vyksta labai panašiu scenarijum kaip ir II karo išvakarėse tik viskas įvyniota į blizgantį popierėlį, prisidenginėjama kilniais tikslais - demokratija, tik fiurerio vaidmenį atlieka ne vienas žmogus, o visas SNO su daugybę korporacijų interesų už jų pečių. Juk net konclagerius vokiečiai pas save visų pirma pastatė. Ir laukia mūsų panašus likimas, tik dabar juose bus naikinami tie, kas nenorės būti išrinktosios tautos vergais ar neis mojuoti į subinėm paraduose, kas vertins šeimą ir vertybes, kurios neleidžia žmonijai išnykti

Re: Obamos įsakymas iki 2010 kovo - Diskusija - nuomonės

Parašytas: 29 Bir 2010, 17:43
Besarmatis
Panašiai sovietmečiu Leninas įsakė sunaikint buožių klasę. Karo metu sunaikinimas buvo kaip dovana, nes likti gyventi buvo nepakeliama kančia. Pažiūrėkit pagal Pasternako "Doktor Živago" pastatytą filmą.
Taigi, kai gyvybė nebekainuoja, sunaikinti buožes suprantama vienaip ir tiesiai, ir tai tuoj pat padaroma. Praėjus 50-60 metų sovietiniai istorikai ir pedagogai moksleiviams kad ir kaip šiuos tekstus bevartė, kad tik būtų ne taip, kaip buvo. Tai buvo: "buožių klasę, tai ne pačius buožes, o tik jų ūkius atimti - pagrindą buožėms egzistuoti". Dar praėjo 20m, ir mes sužinojome, kad buvo padaryta taip, kaip parašyta - sukišti po ledu, užbubinti lazdomis ištisomis šeimomis, nes ginklų, šovinių bolševikams iš Maskvos neatsiuntė, o įsakymas jau atėjo.
Šis Obamos įsakymas jau originale turi dvigubą traktuotę (juk tas negras-marionetė nėra visiškas idiotas) , bet bus suprastas taip, kaip ir norėjo sumanytojai - izoliuoti ir sunaikinti. O kita traktuotė tik tam, kad paskui atsifutbolint - atseit, "ach, ne taip mus suprato".
Paranoja jav pavojingai įsibėgėja. Pasiutusius šunis užmigdo, kad pasiutligė neplistų. O čia ką darys žmonės, jei pasiutligė jau pasiekė Lietuvą, jau visur jav-nato agentūros?