Cenzūruojama Live-Stream iš Maidano, Täuschland(sukčių šaly)

Atviri Piliečių (pilies gynėjų) projektai, diskusijos.
Siūlykite, dalyvaukite, juk jūs piliečiai!
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
lietuvis
..
..

Cenzūruojama Live-Stream iš Maidano, Täuschland(sukčių šaly)

#1 Neperskaitytas pranešimas lietuvis » 28 Sau 2014, 08:49

Cenzūruojama tiesioginė vaizdo transliacija (Live- Stream) iš Ukrainos, Täuschland'e* (Deutschland)
  • Paveikslėlis

Tinklalapio ASR (Alles - Schall und Rauch) skaitytojas Svenas iš Täuschland* (Deutschland),
    domėdamasis įvykiais Ukrainoje ir norėdamas pamatyti tiesioginę vaizdo transliaciją (Live-Stream)
    įrašė naršyklėje tinklalapio „Stimme Russlands“ adresą. Išsirinko siužetą, transliuojantį vaizdus iš
    Maidano aikštės. german.ruvr.ru/2014_01_25/Ereignisse-auf-Maidan-im-Livestream-7197/ .

Tačiau, vietoje tiesioginės transliacijos pasirodė užrašas: „Šis video siužetas Vokietijoje nerodomas,
    nes jame gali būti muzika, kuriai klausyti reikalingas GEMA leidimas“. (GEMA – organizacija Vokietijoje
    ginanti muzikantų autorines teises – vert. pastaba).

Sveno nuomonė apie tai: “KVAILA, prieš šią cenzūrą jau neįmanoma atsilaikyti!!!“. Kaip jau esu minėjęs
    prieš keletą dienų - mano paties filmuota medžiaga tapo cenzūros auka tame pačiame YUOTUBE. Ji buvo
    užblokuota Vokietijoje, Austrijoje ir kitose šalyse. (Buvo pateiktas filmuotas siužetas apie Rusijos miestelį
    „Красный Хутор“, esantį netoli Sočio, kuriame autorius teigiamai atsiliepia apie Rusijos pasiruošimą žiemos
    olimpiadai. Vokietijos žiniasklaida šią temą visiškai ignoruoja, - net nebuvo jokių pranešimų ar komentarų
    apie Vokietijos prezidento Gauko atsisakymą apsilankyti olimpinėse žaidynėse – vert. pastaba).

Konkrečiu atveju kalba eina apie įvykių Kijeve filmuotą medžiagą. Kaip gali YuoTube ir GEMA šiuos vaizdus
    blokuoti dėl „trūkstamų autorinių teisių“, kai net neaišku, kas bus rodoma tiesioginiame vaido įraše?

Aš su Svenu tos pačios nuomonės. Čia kalba eina ne apie trūkstamas muzikantų autorines teises, bet būtent
    apie informacijos cenzūrą. Nors žmonės turi teisę nefiltruotai matyti tai, kas vyksta Ukrainoje. Aš pabrėžiu – nefiltruotai,
    o ne tai, kas žmonėms pateikiama masinės informacijos srautuose.

Matomai žmones Sukčių šalyje norima laikyti nežinomybėje - tai tiesioginis Konstitucinių teisių pažeidimas, kalbant
    apie žmonių teisę laisvai gauti informaciją. Čia mes nekalbame apie tai, kad specialiomis programomis mes galime
    tuos blokavimus apeiti, čia kalba eina apie cenzūrą. Beje, Šveicarijoje šią video medžiagą galima matyti be jokių
    blokavimų.

Sveiki atvykę į STASI 2.0 valstybės versiją. Apgavikai iš Vakarų nėra kvaili. Ne, jie neužsiima tiesiogine cenzūra,
    kaip „piktos nedorėlių šalys“ - cenzūra dangstoma autorinėmis teisėmis. Panašiai, kaip Amerikoje su ginklais. Valstybė
    pagal Konstituciją negali uždrausti ginklo laikymo, tačiau riboja amuniciją. Be šovinių ginklas gaunasi, kaip ir bevertis.
    Aš klausiu, kaip dar ilgai Jūs leisitės apgaudinėjami? Laikas prieš tai sukilti....

* Žodžių žaismas Deutschland – Vokietija, Täuschland – Sukčių šalis

išvertė: Remigijus Sinkevičius
-
šaltinis: Alles Schall und Rauch
-

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių