Buvęs homoseksualistas apie savo gyvenimą (rusų kalba)

Video medžiaga rasta internete
Žinutė
Autorius
Vartotojo avataras
lietuvis
..
..

Buvęs homoseksualistas apie savo gyvenimą (rusų kalba)

#1 Neperskaitytas pranešimas lietuvis » 09 Lie 2013, 19:54

• Buvęs homoseksualistas apie savo gyvenimą (video rusų kalba)

Paveikslėlis

Ištrauka iš pasakojimo:
    "Kas yra homoseksualizmas, kiek visa tai pavojinga ir kur veda.. manęs niekas neperspėjo,
    apskritai niekas nieko apie tai nekalbėjo, neturėjau jokio supratimo kas tai yra ir kuo tai
    gresia man.
    Kai aš buvau mažas, aš tapau liudininku to, kaip vyresnieji vaikai tuo užsiiminėjo(homoseksualiais santykiais)
    mano akyse Man tai pasirodė kažkuo neįprasta, kažkokie vyriški "žaidimai". Aš tame nemačiau nieko baisaus
    ir priėmiau tai, kaip NORMĄ. Tai buvo mano aplinka, kurioje aš augau.

Ir aš augau laikydamas normaliu tai, kad turiu santykius, ir su vyrais, ir su moterimis.
    Tačiau, kuo labiau aš augau, brendau, kuo labiau grimzdau į homoseksualizmą (turėjau vis daugiau ryšių ir
    su vyrais ir su moterimis) - aš tuo labiau pradėjau suprasti, kad vis dėlto kažkas čia ne taip.
    Kažkas neteisinga. Kodėl? - Tai neteikė man pasitenkinimo, džiaugsmo.

Aš nuo to netapdavau nei laimingesnis, nei labiau pasitikintis savimi, netapdavau išmintingesniu, tai nedarė
    man garbės .. ir man būdavo gėda...
    Man buvo gėda, aš suprasdavau, kad tai neteisinga ir ne todėl, kad tuo metu draudė įstatymas, o todėl,
    kad tą man sakė gėdos jausmas, sąžinė. Šiuo klausimu aš buvau sąžiningas prieš save patį...
    Ir tik būnant jau 31 metų mano gyvenimas radikaliai pasikeitė..."
    Šis tekstas neatpažintas

Atsakyti į Temą

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių